Justin Bieber sa chcel v Londýne biť: výpad na fotografa a sprcha vulgarizmov

0
1486

Justin Bieber FightNa magazíne TMZ sa objavilo video drsného Justina Biebra. Prehnane rýchlo sa snažil dostať mimo pohľad médií a hŕstky fanúšikov. Skrčený ako nejaký škriatok si myslel, že to zrejme bude vyzerať dôstojne a že si ho nikto nestihne odfotiť. Hneď vhupol do auta a nemienil sa s nikým stretnúť, ani sa nechať odfotografovať. V čiapke sedláka pripomínal skôr blázna, než speváka. Svoju nespokojnosť dali najavo dvaja reportéri, no len jeden z nich vo vulgarizmoch pokračoval. Spevácka hviezda však nezostala v aute, ale vyliezla a chcela sa prenáramne biť so slovami „Čo si to povedal?“. Nadávky, vulgarizmy v angličtine obmedzené na jediné najznámejšie slovo, lietali len taký fukot.

Bieber sa našťastie nedostal k žiadnej svojej potenciálnej obeti. Je potrebné si všimnúť, že Bieber z auta vyliezol, aby ukázal, že sa nebojí. Zahnal sa pár krát rukami, ale tak, aby ho mohol jeho ochrankár chytiť. Následne sa rýchlo snažil dostať do auta. Na svojom Twittri potom napísal, že mu prekáža toľko kamier celý deň pred jeho tvárou a mal toho už dosť. Je však podivné, že ak ide koncertovať do Londýna a pre ľudí, že s tým nepočíta.

Druhý uhol pohľadu:

19 ročná kanadská hviezda sa pred londýnskou O2 Arénou teda zviditelnila aj ako nebojácny bitkár, ktorý sa spolieha na istotu ochrankára po blízku.

Najviac nenávidená aj milovaná hviezda najmä na sociálnych sieťach
To, že príšerne lezie na nervy mnohým ľuďom mimo šoubiznis a aj niektorým priamo v ňom, nie je žiadnym tajomstvom. Jeho zmeny imidžu a ošial okolo neho sú niekomu odporné. Zaujímavosťou je, že Justin je milionár, obchodník na burze, spravuje svoje financie s odborníkmi v tejto oblasti a peniaze mu ďalej rastú. Je však najviac nenávidenou hviezdou hudobnej scény v súčasnosti, pričom ide stále o menšiu časť ľudí poznajúcich jeho meno. Oveľa viac má fanúšikov a to na celom svete.