Justin Bieber chce nakrútiť remake Pomády aj Návratu do budúcnosti

0
1514

Justin Bieber, tá mladá hviezda, ktorú v Hollywoode tak veľmi žerú a normálny človek nedokáže ani vzdialene pochopiť, ako je možné že taký človek môže tak neuveriteľne zarábať, tak on sa hrabe do veľkého filmu. Chcel by totiž spraviť remake filmu Pomáda a trúfa si aj na remake filmu Návrat do budúcnosti.

Čo? Návrat do budúcnosti?
Tak takúto sprostosť môže povedať naozaj len nevyzretý Justin Bieber. Návrat do budúcnosti bol film Stevena Spielberga, ktorý mal skvelé obsadenie a myšlienku. Bol navzájom poprepletený s každým jedným dielom a mal skvelé súvislosti s výbornou atmosférou, pre ktorú trilógiu aj dnes mnohí považujú za úžasnú a neprekonateľnú. Christopher Loyd a Michael J. Fox sa asi ťažko môžu nahradiť niečím novým, už vôbec nie niekým ako je Justin Bieber. Ten je totiž pôvodne výplodom vlastným, ale neskôr nechutne skomercionalizovaným, ovplyvneným tým, čo ľudia chcú a čo sa najlepšie predáva.

Nuž a remake filmu Pomáda?
Tak to je ďalšia hlúposť, toto už snáď vôbec ani nebolo myslené vážne. Decko, chce hrať legendárnu úlohu Dannyho? Justin spamätaj sa. Nevedno, kto mu to poradil, ale vie ako zaútočiť tak, aby sa o ňom písalo. Keby sa aj o filme začalo uvažovať, má veľkú reklamu istú. Je to len hlúpy krok, ako si urobiť meno? Justin sa vyjadril pre jednu stránku aj o tom, že úlohu, ktorú v Pomáde hrala Olivia Newton John by chcel aby hrala Miley Cyrus. Aby to nestačilo, veľmi by si prial vo filme aj Susan Boyle. Tak to milý Justin prepáč, ale tieto ambície sú prehnané a podivné. Ak teda sa zakladajú naozaj na pravde. Pripadajú mi totiž, akoby škôlkar niekde vyhlasoval, že mu počul o Kukovi a zariadi, aby sa Kuko vrátil.

zdroj: hollywire.net