Jennifer Hudson hovorila o vyvraždení jej rodiny

0
1565

Hviezda Jennifer Hudson doteraz ešte verejne nehovorila o svojich pocitoch a o žiali, ktorý ukrýva už takmer dva roky. V októbri roku 2008 v rodnom dome v Chicagu vrah vyvraždil jej rodinu. Zomrela 57 ročná matka Darnell, 29 ročný brat Jason a vo vrahovom SUV neskôr našli aj 7 ročného synovca Juliana. Sama je dnes matkou 11 mesačného syna Davida, ktorého má s priateľom Davidom Otungom. Ten je profesionálny wrestler vo WWE. Syn jej pomáha sa preniesť cez bolesť zo straty rodiny a tiež jej synček pripomína malého synovca a chýbajúcu mamu.

Ako sama povedala, rada by mu dala toľko lásky, koľko sama dostala od svojej mamy. Spomenula tiež, že na cenách Grammy v roku 2009 pri spievaní skladby You Pulled Me Through myslela a aj ju venovala svojej rodine.

Slávne dievča v USA, u nás známa napríklad pre rôzne herecké úlohy, držiteľka Oscara za film Dreamgirl, známa aj pre úlohu vo filme Sex v meste – asistentka Carrie menom Louis zo Sant Louis, ktorá si pre kabelky chodila do požičovne. Vo svete sa ukázala ako hviezda súťaže American Idol, hoci nebola na prvom mieste, presadila sa oveľa viac. Svojim talentom pritom očarila nie len spevácky ale aj herectvom a to niekoľko krát. Je obľúbeným hosťom talkshow ale doteraz odmietala hovoriť o smrti svojej rodiny.

Pokiaľ ste sledovali počas jej súťaženia americký idol, toto vám bude známe: