Jaro Slávik a jeho gay péčkové videá? No a? My to prežijeme!

5
3461

Jaro Slávik, známy producent, porotca v talentovej šou a na viacerých miestach viditeľná tvár šoubiznisu. Momentálne sa prevalilo, že ako mladý si zarábal nakrúcaním nejakých gay videí, a bolo ich viac. Médiá, či skôr náš hyenistický bulvár z toho má teraz poprask a celé tri dni možno nebudeme počuť o ničom inom. Minulosti sa žiaľ často ujsť nedá, doplatilo na to množstvo celebrít, ktoré vždy nejako začínali, ak nemali cestu k sláve dláždenú vplyvným oteckom, babičkou a podobne. Lovcom senzácií sa podaril zas kúsok, z ktorého sa budú snažiť vyloviť čo najviac.

Na čo sa teraz tešiť?
Náš bulvár je predvídateľný. Vždy je to to isté. Ambiciózny novinár sa bude v celej veci vŕtať, videá analyzovať. Bude hľadať ďalšie „hviezdy“ v záberoch a možno sa aj niečo priučí. Pozajtra vzniknú nové rubriky, ktoré sa pozrú aj na iné známe osobnosti. Bude sa analyzovať podrobne podoba a tvár, či je to naozaj on. Objavia sa správy, kde všade sa objavilo meno Roman Gregor, pod ktorým mal hrať. Uvidíme prierez gay film scénou u nás, kto všetko nakrúcal gay filmy a možno sa dočkáme aj desiatich veľkých článkov, ktoré budú v rovnakom médiu stále o tom istom, len sa zmení poradie slov a „odhalených“ skutočností.

Nuž…
Každý nejako začína. Vypracovať sa niekam je priam nemožné poctivou prácou na Slovensku a tak keď príde príležitosť, berú ju mnohí. Gay filmom sa dá začať tiež. Začínali tak viaceré hviezdy a minimálne o jednej sa to ešte neprevalilo a možno ani neprevalí. Pri hrabaní sa v minulosti by sme ešte pár známych ľudí našli. A oni sami by pritom vedeli hovoriť, aké známe osobnosti sa s nimi na pľaci stretli. Médiá chcú riešiť známeho človeka, že hral v pornofilme. Nebudeme riešiť, že jeden novinár čo o tom píše článok v pätnástich obšťastňoval ovce v dedkovej maštali, že novinárka, čo tak posudzuje Jara Slávika a tak veľmi ho zrejme dobre pozná, musela šliapať, aby mala na školu. Nikto nie je svätý a možno aj preto by sa pri prevalení káuz mohla scéna upokojiť. Boli by sme za, aby sa takýmto spôsobom riešili aj cesty samotných bulvárnych novinárov, cez koľko mŕtvol a prašivosti sa oni sami dostali k svojej „práci snov“… Jaro slávik natočil péčko… U niekoho klesol a ten, čo vie, že človek si niekedy musí prejsť aj hnojom, aby sa ocitol na lúke plnej kvetov, to všetko skrátka prijme a dokáže tolerovať. Hlavne nech sa on sám postaví voči tomu ako chlap, prijme, že to celé je vonku a ukončí médiám ich dohady a pokusy z celej veci ťažiť. Nech dá jasné info, že mu k úspechu pomohli aj takéto začiatky. Áno, obsah videí je nechutný, ale my to prežijeme.

Doplnenie článku: Aby som však uviedol niečo na správnu mieru… video je naozaj nechutné, a článok sa celkom Jara nezastáva, treba si ho prečítať ešte raz. Čo bolo bolo, zmení to niekto? Nie! Je však zaujímavé, že mňa kritizujú čitatelia. Lebo nekritizujem Jara Slávika tak veľmi, ako na iných miestach iní redaktori. Je zvláštne, koľko bezchybných ľudí, čo nerobí kraviny ani toho najhrubšieho rangu a ani rangu slabého, mi píše… Článok sa skôr pozastavuje nad obsahom bulvárnych médií.

foto: ilustračný obrázok, reklama na autobazár AAA Auto, aaaauto.sk

5 KOMENTÁRE

  1. mne sa zdá tento názor v celku v pohode. To preto, že tých brutálnych hovadín spravilo viac ľudí a nie o kazdom sa to aj vie verejne. povedzme, ze z televizie ma pozná mozno pár tisíc ľudí a ak by o mne vedeli viac necž sám chcem… čo sa občas aj tak stáva… tak tiež na mňa bude každý kydať? Myslím, že článok nemusia všetci len odsudzovať. Urobil chybu, ako mladý. Keď ani netušil kam sa vypracuje, čo získa, čo bude musieť všetko ešte urobiť. Ešte chlapský zadok možno ide prežiť…… ako tak…. ale čo tak pes a kôň? že neuhádnete ktorá celebrita si to rozdala s rotrievrom?

  2. no kamarat dosudil si ludi,lebo taky uchylny trapko ma najmenej co davat rady do zivota a hlavne posudzovat…

  3. Veľa z nás ho vôbec neodsudzuje 🙂 Len sa dobre zabávame na tom, že človek, čo vždy vystupoval ako veľký mačo, ktorý si zakladal na svojej arogancii a neomylnosti fajčil vtáky za peniaze. Celkom sranda vidieť ho pri tej činnosti :)Vôbec ho neodsudzujem, len si myslím, že možno dostal kopanec „z hora“, aby si spomenul, čo znamená slovo pokora. A názor, že to je vlastne v pohode, je tieť dosť od veci podľa mňa. Keby sme všetci šlapali alebo fajčili za peniaze, je to vlastne podľa autora článku ok. Podľa mňa vôbec nie 🙂 A okrem toho s názorom, že „najprv si každý musí prejsť hnojom, aby sa dostal na rozkvitnutú lúku“ absolútne nesúhlasím. Je veľa ľudí, ktorí žijú šťastný a slušný život, sú vyrovnaní a spokojní a niečo také, čím začínal Jaro, v živote nikdy nepotrebovali ani potrebovať nebudú. Nemyslím si, že je Jaro zlý človek. Ale takéto čosi už potreboval, aby mu trochu padol hrebienok, nevedel sa už vpratať do kože. No čo už, je to trapas nie storočia, ale tisícročia :))) A okrem toho je to sranda 🙂 Jaro, RESPECT!!!!! 😀

  4. Z toho čo urobil mi je na grc ale ešte viac z ľudí čo to teraz obhajujú. Ale o tom je kapitalizmus – najväčši odpad spoločnosti sá ma najlepšie. Čím väčši humusák tým to ďalej dotiahne. Je jasné kto komu dohadzuje zákazky v biznise a aj fajčením vtákov sa dá čo to pretlačiť aj dnes ….Namiesto aby sme taký odpad zahrabali pod zem, ideme sa tváriť že je to normálne? Homosexualita nie je vraj diagnóza ale čo je potom toto?: Keď genetický heterosexuál fajčí vtáky za peniaze? Nakoniec bude nenormálny ten čo má normálne sexuálne správanie, lebo odpad ľudskej rasy ide diktovať pravidlá….HUMUS

  5. Stejný jako jemu podobný.Je možné se vypracovat poctivě jenom to chce makat makat a něco umět.Nebejt jen trapná mediální figurka která nic nevytváří jenom existuje těch je nejvíc škoda, že to konzumenti co hltaj každý prd ještě nepochopili.Je to smutný.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ