Hitler mal naozaj židovských aj afrických predkov

1
1251
Adolf Hitler
Adolf Hitler

Akýže škandál po desiatkach rokoch vyplával na svetlo sveta, škandál svetového formátu, konečne potvrdený z vedeckých laboratórií, ktoré si zobrali pod drobnohľad Hitlerových príbuzných… Odborníci tak dokázali určiť veľmi zaujímavé skutočnosti. Haploskupina E1b1b1 odhalila všetko, čo nám stačí pre naozaj prekvapivé zistenie. Hitler mal podľa odborníkov vzdialených predkov v Afrike. Jeho DNA vykázala podobnosť s určitými prvkami, ktoré sa nachádzajú u afrických národov v okolí Tuniska.

Okrem toho sa v jeho DNA nachádza prímes aj ľudí židovského pôvodu. Možno je niečo pravdy na tom, ako sa mnohí historici zhodujú na židovskej krvi zo strany jeho otca. Jeho pôvod je totiž neistý. Hitlerov dedo nebol nikdy potvrdený. Ako počas II. svetovej vojny boli podozriví aj tí, bez istého rodokmeňa a samotným Hitlerom opovrhovaní všetci Židia, ubohosť toho najkrutejšieho a najhrubšieho zrna je, že pohŕdal práve tým, čím on sám bol. Testy DNA sa dajú len ťažko oklamať. Tie hovoria, že Hitler vzišiel z nedávneho pokolenia zo židovskej krvi. Jeho konanie a ťahy proti Židom boli teda veľkou absurdnosťou. Otázkou zostáva či vôbec vedel, že má afrických a židovských predkov. Ak aj áno, musel vynaložiť nejaké úsilie, aby sa táto pravda nedostala nikdy do rúk nepriateľov alebo tých, ktorý by ho chceli zničiť. Čo by asi spravila taká správa, keby ju na letákoch z lietadiel zhadzovali spojenci?

… s odvolaním sa na informácie aktuálne na zahraničných médiách z dňa: 24 augusta 2010

1 komentár

  1. Škandál, len škoda že s tou správou sa mešká asi takých 60 rokov a viac. To by sa milý zlatý prašivý Hitler inak strápnil trapko tupý. Mimochodom čítal som raz taký článok kde povedali jednu vec na zamyslenie. Ako by vyzerala Európa bez Hitlera, Ako by vyzerala Európa keby v nej žilo toľko Židov čo kedysi? Napríklad ako by to vyzeralo v Piešťanoch. To by bolo teda… Tým nechcem nič naznačiť ani nikoho uraziť ale všetko čo sa deje má svoj zmysel. A ja dúfam že reinkarnácia existuje inak som stratený za svoje myšlienky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ