Drobná práca z domu, ktorá naozaj funguje, na JaSpravim.sk

0
9111

Práca na doma a cez internet je oveľa vážnejšou a zamotanejšou témou, než sa bežnému človeku zdá. Je mnoho ľudí, čo svoju finančnú krízu rieši často podradnou prácou, počula o práci z domu, a preto často siahne na prvé stránky, prípadne prvé odpovede na inzeráty, čo niečo také sľubujú. Opakovane sme svedkami toho, že drvivá väčšina systémov sľubujúcich zárobok sú špinavými praktikami prešpikované pyramídové systémy, ktoré prinášajú zisk vždy len tým hore na špici a tým dole len naozaj výnimočne. Následne vyznieva možno nie príliš dôveryhodne fakt, že na Slovensku je systém, ktorý prácu na doma a vôbec cez internet ponúka už zopár rokov a nevykazuje žiadne prvky toho, s čím sa bežne nezainteresovaný Slovák stretne vo virtuálnom svete.

Dopyt a ponuka toho, čo ten druhý potrebuje
Zabudnite na referenčné odkazy, zbieranie „obchodných zástupcov“ a podobne. Ak reálne niečo viete, ponúkate, oplývate talentom, alebo nebodaj viete niečo zaistiť, vyrobiť a dodať, čo je výnimočné, zaujímavé, alebo nie ojedinelé, máte pomerne dobré šance si zarobiť nejaké peniaze. Na Slovensku niekoľko rokov výrazne napreduje portál JaSpravim.sk, ktorý je známy aj medzi firmami a aj medzi študentmi, mamičkami na materskej a všetkými tými, čo čokoľvek vedia a komukoľvek to môžu ponúkať.
Aj pár eur, ktoré sa vám podarí zarobiť prácou, ktorá je vopred jasná, je vašich, pretože systém nijako peniaze nezadržuje a nevydiera svojich používateľov k ďalším krokom, aby peniaze získali. Treba JaSpravim.sk celkovo chápať ako niečo iné s čím sa stretávali tí, ktorí roky hľadajú v rôznych systémoch odpoveď na drobnú prácu na doma. Pokojne môže ísť o veľa peňazí a fungovať dokonca čisto len so svojim talentom. Ten pritom nemusí mať len kultúrnu podobu. Majstri ručných výrobkov, výrobcovia ozdôb, amatérski fotografi, kreslenie projektov, marketingové služby, písanie článkov, textov, plnenie internetových obchodov tovarom a množstvo ďalšej práce totiž zvládnu ľudia, pre ktorých nemusí ísť o komplikovanú činnosť. Mnoho práce vyžaduje len Facebook, prípadne zbehlosť v nejakej oblasti.

Ja Spravim - portál

Registrácia od vás nechce veľa: http://www.jaspravim.sk/registracia

Tajomstvo úspechu
Vtip je v tom, že na prvý pohľad ide o inzertný portál, kde je množstvo inzerátov ľudí, čo niečo hľadajú, alebo ponúkajú. Vždy je uvedená aj cena za vykonanú službu. Ak Jozef píše články, v jeho inzeráte nájdete krátky popis toho, o čom rád píše, za koľko kúpite jeden článok a pokiaľ prejavíte záujem o jeho prácu, jednoducho pošlete peniaze do systému JaSpravim.sk a Jozefovi články uhradíte. Peniaze však dostane až po vykonaní práce, ktorú objednávateľ schváli po dodaní článkov. Peniaze sa tak dostanú k autorovi po dokončení práce a reálne o peniaze príde objednávateľ až po získaní objednanej práce. Prostredníkom je služba JaSpravim.sk, ktorá chráni jednu aj druhú stranu. Práve to je tajomstvom, prečo sa do systému zapája čoraz viac ľudí.

Ak fotografujete a ponúkate svoje služby za bezkonkurenčnú cenu s dobrými referenciami, môžete mať šance zaujať viacerých záujemcov. Úspešné sú ponuky rôznych špecialistov na marketing. Reklamné služby môže nakúpiť súkromná osoba, či firma pre svoj projekt, na druhej strane ten, čo ich ponúka môže mať aj viac inzerátov na rôzne služby. Systém portálu dokonca ponúka aj možnosť vytvárania balíčkov, čiže rôzne zvýhodnené balíčky vašich služieb a ponuky, ak predávate viacero práce, alebo dokonca domácich výrobkov. Ak totiž robíte torty, zároveň máte inzerát, v ktorom spomínate výrobu ozdobných tanierov a ďalší inzerát, že vyšívate sviatočné obrusy, spolu, či po dvoch môžete mať pre záujemcov výhodný balíček, v ktorom tak trochu motivujete záujemcov o ešte väčšie využitie vašich služieb a samozrejme väčší zárobok.

Firmy potrebujú drobnú prácu, ľudia zas drobné peniaze
Mnohí chceme speňažiť čas strávený na počítači mimo školy, či práce. Mať brigádu cez internet je skvelou vecou. Nájsť však fungujúci systém je dlho zásadný problém. Pokiaľ sledujete náš magazín dlhodobo, nepochybne viete už viac o fungovaní popísaných nekalých praktík na internete. V prípade JaSpravim.sk sa vracia pojmu „práca z domu“ dôvera. Najmä v tom, že na Slovensku máme mnoho šikovných ľudí, mamičky, ktoré mohli byť špičkovými zamestnancami vo svojom zamestnaní, no doma nenachádzajú uplatnenie. Kresliči obrázkov, prekresľujúci fotografie, či tvorcovia stránok, špecialisti na reklamu a podobne. To všetko zväčša netvorí trvalý príjem. Trvalý príjem cez internet netvoria ani systémy, ktoré vám to rovno sľubujú, pretože cez internet dokážete veľké peniaze zarobiť jedine ak vyvíjate software, podvádzate, okrádate iných, obchodujete na burze, alebo ak vôbec obchodujete. JaSpravim sľubuje drobnú prácu šikovným ľuďom, a ešte k tomu za ňu dostanú peniaze.

Firmám a všetkým objednávateľom každej z prác, či zadávateľom dopytu, na druhej strane ponúka pestrý výber toho, čo všetko ľudia dokážu spraviť, za koľko a čo k tomu potrebujú. Každá objednávka ďalej pokračuje v osobnej komunikácií, kde jeden druhého možno nepozná a ani nikdy nespozná, no ak je práca dodaná, takýto vzťah môže pokračovať aj naďalej. Nezabúdajme na to, že kým skutočné firmy svoje služby ponúkajú s rôzne vysokými cenami, drobná práca je neraz s niekoľkonásobne nižšou cenou.

Kontakty a trendy ako pridaná hodnota
Projekt má ešte jednu výhodu, ktorú si uvedomuje mnoho jej používateľom až ako vedľajší produkt a predsa podstatný. V jednotlivých kategóriách je možné denne nájsť veľké množstvo ponúk nových a nových služieb. Tie sú neustále formované aj potrebami trhu, ľudia neustále reagujú na novinky. Ak je odrazu dopyt po nejakej službe, aj tu sa nájdu ľudia, ktorí sa ju pokúsia ponúknuť. Pokiaľ ponuka obsahuje aj vlastné referencie a výsledná práca stojí za to, tieto vzťahy môžu pokojne pokračovať a človek si môže nájsť prácu aj na viac, ako len pár menších projektov. Aj podľa toho, čo niektoré firmy zadávajú do dopytových inzerátov, je možné sledovať to, čo práve potrebujú, alebo čo je trendy. Šikovní ľudia, ktorí reagujú na dopyt svojou ponukou následne posúvajú JaSpravim.sk ešte ďalej.

Tento článok nie je plateným PR článkom, ale reakciou na trh, mieru nezodpovednosti a mieru nekalých praktík. Celkom inou kategóriou je popisovaná služba, ktorá má iné pravidlá, reálne funguje, ponúka čo sľubuje, chráni obe strany a pre firmy ponúka aj faktúry za vykonané služby, čím im tvorí možnosť zásadne ovplyvniť úspešnejšie fungovanie a nájdenie toho, čo firma potrebuje. Veď nie vždy firmy musia hľadať iné firmy, ktoré rovnaké služby dodajú za niekoľkonásobne vyššie ceny.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ