Drew Beaumier si zostrojil vlastný transformer oblek

0
1636

Svet Transformers si pamätám ako dieťa na Pro7 a RTL, kde sa objavoval seriál a ten lákal mnohé deti, hoci jazyku nerozumeli. Mimozemské technológie, schopné vziať na seba podobu vozidiel a opäť sa kedykoľvek zmeniť na mocné postavy mali niečo do seba. Niečo také tu dovtedy nebolo, alebo len trochu sa na to podobal Winspector s jeho kombinovateľným autom. Po rokoch sa objavil film, ba dokonca celá trilógia a tá oslovila ešte ďalšiu generáciu a opäť prilákala k sebe všetkých tých, ktorí transformerov kedysi milovali. Drew Beaumier z Kalifornie je však fanúšik tak trochu iný, možno trochu väčší, než bežný slovenský fanúšik. Bol na toľko fascinovaný transformáciou, že sa rozhodol vytvoriť vlastného transformera… presnejšie oblek transformera.

Prvý model si vytvoril z menšieho modelu Ford Mustanga, rozobral ho tak, aby diely sedeli na jeho telo a mohol ich rozložiť aj zložiť. Čo je naozaj zaujímavé je fakt, že auto je pozadné. Autom nekončí, pokračuje v práci na motorke a ďalšom aute. Drew sa netají ambíciami zahájiť aj sériovú výrobu, ak by bolo pre koho a s kým.

Mimochodom, tento humanotransformer sa objavil aj na castingu American Idol v ktorom tento rok v porote hniezdi roker Tyler a Jennifer Lopez. Pozrite sa sami, či vie transformer spievať.

Nuž ale nejde o nič nové. Už sme tu mali kedysi jeden Chevrolet Cammaro : )