Demi Moore v troskách – skolabovala a je vraj na drogách

0
1568

Americká herečka Demi Moore nemá v poslednom čase veľa dôvodov pre spokojný spánok. Jej kedysi prekvitajúca herecká kariéra uviazla na vedľajšej koľaji. Osobný život sa rozpadá a médiá s paparazzmi jej nedávajú vydýchnuť. Napätie sa vystupňovala až tak, že minulý týždeň herečka skolabovala a skončila v nemocnici.

Demi Moore zažila asi najšťastnejšie obdobie počas manželstva s Bruceom Willisom . To trvalo od roku 1987 až po rok 2000. Bruceovi porodila tri dcéry a v kariére sa jej darilo. Rozvod talentovanú herečku zlomil. Bol to už jej druhý a tento rok si zažije tretí. Už v minulosti mala Demi problém so zvládaním svojich emócií, bojovala s depresiami a žiaľ zapíjala alkoholom.

Po dvojročnej známosti s mladým americkým komikom a hercom Ashtonom Kutcherom sa pár zosobášil v roku 2005. Demi žiarila a začala opäť aktívne točiť filmy. Výrazne omladla, spevnila si postavu a vyzerala lepšie ako kedykoľvek predtým. V novembri minulého roku sa však potvrdili správy o odlúčení manželov a plánovanom rozvode. Demi vraj zase začala piť a Ashton ju podvádzal.

K neľahkej situácii herečke nepomohol ani fakt, že zomrela jej patrónka zo skupiny anonymných alkoholikov, ktorá jej bola ako vlastná matka.
Minulý týždeň bola do jej domu zavolaná sanitka. Podľa nahrávky záchrannej služby Demi inhalovala látky neznámeho pôvodu (podľa opisu osoby, ktorá volala záchranku, fajčila niečo ako vonné tyčinky)a inhalovala rajský plyn.
Čo ju k tomu viedlo, nevedno , ale je to veľmi netypická, nesúrodá kombinácia látok. Demi následne skolabovala, mala kŕče a nebola schopná rozprávať.
Okrem toho v poslednom období značne schudla a vraj je i závislá od energetického nápoja Red Bull, ktorý si v kvantách nechávala voziť priamo od výrobcu domov a to už od roku 2002 a užívala povzbudzujúce tabletky Adderal.

Možno sa neskôr verejnosť dozvie, čo sa presne v dome stalo a z akého dôvodu. Demi držíme palce a dúfame, že sa jej stav zlepší a vyhľadá odbornú pomoc!

Cenzurovaná nahrávka so záchrannou službou sa dostala na internet a my vám ju prinášame.