Courtney Cox a David Arquette pripravujú sitcom o priateľoch

0
1618

Cortney Cox s manželom, americkým hercom a producentom, Davidom Arquettom spoločne pripravujú nový komediálny sitcom. Ten by mal byť podobný seriálu Priatelia (1994 – 2004), ktorý Cortney Cox alias Moniku Gellerovú katapultoval na výslnie Hollywoodu. Seriál má pracovný názov 10 years a je produkovaný spoločnosťou manželov Coquette Productions pre televíziu ABC. Dejovo by mal zobraziť vzťahy blízkych priateľov po 10 rokoch.

David Arquette by sa mal objaviť aj ako predstaviteľ jednej z hlavných úloh. Zaujímavosťou je, že hoc manželia spolu úzko spolupracujú, už dlhí čas netvoria pár. Obaja sa spolu objavili aj vo všetkých 4 častiach hororovej série Vreskot. Spolu by sa mali objaviť aj v jeho piatom pokračovaní.

Courtney v súčasnosti natáča seriál Cougar town (Mesto žien), kde hrá ústrednú postavu. Jednu epizódu z poslednej série dokonca sama režírovala. David je zase hviezdou tanečnej súťaže Dancing with the Stars.

Na internete sa objavujú z času na čas správy o tom, že seriál Priatelia bude obnovený s novými hercami či pôvodní herci sa opäť stretnú a natočia celovečerný film. Ktorý z projektov však nakoniec uzrie svetlo sveta ukáže až čas.
Každopádne seriál Priatelia už nič nenahradí a radšej ako nových, by som uvítal starých hercov v celovečernej snímke.