Chcete kúpiť falošný pas? Nie je to možno ani komplikované!

0
4725

Pokiaľ plánujete zdrhnúť zo Slovenska na falošný pas, zrejme to nie je tak komplikované, ako by sa zdalo. Falošné pasy s vraj perfektnou kvalitou sa dajú kúpiť aj na internete. Teda snažil sa ma o tom presvedčiť spam, ktorý mi možno samotní prevádzkovatelia tejto firmičky poslali na môj email a niečo mi hovorilo, že to bol email so zaujímavým obsahom, ktorý si mám prečítať.

Jedna stránka, kontaktný email, stručné podmienky a cenník. Vraj pokiaľ potrebujem falošný pas, či vodičský preukaz, nie je to problém a radi mi ho vytvoria. Ceny sa pohybujú v niekoľkých stovkách eur a samozrejme nikde nie je záruka, že ide o podvod. Peniaze môžete poslať, fotografiu taktiež aj s údajmi, ktoré by ste radi na falošnom pase mali, avšak záruka, že vám nejaký pas aj príde a že s pasom nepríde aj nejaké to FBI, CSI, CIA a SIS, tak tá nie je nikde. V podstate môže ísť o naozaj slušný biznis, ako zarobiť podvodom peniaze, alebo že by naozaj aj hotový pas posielali?
Azda ani netreba dodávať, že falošný pas občana USA alebo Kanady neprejde len tak ľahko. Že každý nepravý doklad je vysokým rizikom. Stránky „falošné dokumenty bodka cécé“ si s tým akoby hlavu nelámali. Ponúkajú pasy do krajín od Afghanistanu po Zimbabwe. Riskli by ste to? Zákony sú predsa zákony…

Chcete kúpiť falošný pas? Nie je to možno ani komplikované!
Chcete kúpiť falošný pas? Nie je to možno ani komplikované!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ