Bratislavský Ples v opere začal: pár fotografií z lesknúceho sa večera

0
1845

Ples v operePles v opere je každoročne veľkou udalosťou, aspoň čo sa našej smotánky týka. Niektoré médiá túto udalosť považujú za otvorenie plesovej sezóny, iní si poklepú po čele, veď z čoho sa asi vrátili minulý týždeň ak to nebol ples a pred tým silvestrovský ples asi tiež nič neznamenal… V každom prípade ide o okázalý večer, ktorý patrí prominentným ľuďom, osobnostiam, hercom, známym známych na dobrých miestach a ako to už býva, aj pre médiá (tie väčšie). Cestou z Viedne z príjemného výletu sa na tomto mieste zastavil náš čitateľ Gabo, ktorý už z diaľky videl v centre svietiť svetelné lúče do nebies, ako vídať na veľkých diskotékach či pri volaní na Batmana. Zdroj svetla ho prilákal na akciu, na ktorej sa pri červenom koberci striedalo niekoľko taxíkov s luxusnými autami.

Ples v opere 2013 fotografie

Prvé slečny v róbach prichádzali skôr bez partnerov, a ani dvere im akosi nikto neotváral. Navôkol sa ozýval krik skandujúcich protestujúcich, avšak ani to neodradilo prominentov, aby s úsmevom vkročili do budovy Národného divadla, kde sa celá akcia koná. Samotný primátor pán Ftáčnik sa objavil asi o štvrť na osem v spoločenosti svojej manželky a rovnako aj tento rok si túto akciu nenechalo ujsť pár zámerných návštevníkov, ako aj pár pocestných.

Ples v opere 2013 fotografie

Televízie sa dnes večer doslova potentujú od materiálov, ktoré si na akcii sami natočia. Škoda, že už médiá nezaujímajú ostatné plesy na Slovensku. Zaujimavosti.net pravidelne venuje ceny do tomboly na nejednom plese. Jedno je však isté, ples ako ples, na každom sa stretávajú takmer rovní s rovnými… a my na Ples v opere naozaj nepatríme.

Ples v opere 2013 fotografie

Fotografie:
Fotografie od čitateľa Gaba sme si dovolili nahrať fotografie z akcie na nie náš Facebook ale Facebook našich menších bratislavských stránok na tejto adrese: https://www.facebook.com/vBratislave