Absurdná reklama na pôžičku s topánočkami a budúcimi rodičmi

2
1352

V televízii doslova vyráža dych reklama, ktorá je nechutne absurdná, až trápna. Reči o tom, že kazíme meno nejakej firme, alebo ju nepodaj poškodzujeme, bokom. To odmietame, my nekazíme meno firme na pôžičky, ale poukazujeme na inteligenciu a vôbec zdravé rozmýšľanie neznámeho autora a konkrétnej spoločnosti, ktorá reklamu nakrútila. Niečo takto neuveriteľné, nechutné a absurdné sa nedá nakrútiť len tak. O čo vlastne v reklame ide?

Mladé dievča chce pred celou rodinou a priateľom/či manželom niečo povedať. Začne vyťahovať trojicu detských topánočiek na stôl a každý sa dovtípi, že je skrátka v druhom stave a čaká trojičky. Keďže mladého otecka ide trafiť šľak, jeho brat mu chce „pomôcť“ a už má pripravenú vizitku na pôžičkársku firmu, ktorá mu pomôže a je bez starostí…. wtf?

To má byť čo? Sám som dúfam onedlho otcom krásneho človiečika, riešime doma každú korunu, či vlastne cent, nedarí sa v ničom a svoj problém mám vyriešiť niečím takýmto? Zadĺžiť sa ešte viac? To čo za človeka odporúča pri finančných problémoch mladej rodiny sa zadĺžiť ešte viac a rovno takejto firme? Rozmýšľal vôbec autor nad tým, že ak rodičia potrebujú peniaze pred narodením detí, že tie peniaze mať nebudú už vôbec po ich narodení a už vôbec, aby mali schopnosť niečo splácať? Smutné je dokonca riešenie reklamy v duchu „Máš problém? 🙁 Požičaj si peniaze a budeš sa mať super! :-)“
Aký je váš názor na túto reklamu? Zdá sa vám vôbec slušná voči Slovákom?

Comments are closed.