5 originálnych tipov na rande

0
4097

Rozmýšľate, kam ísť na rande? Skúste sa vyhnúť všetkým klišé ako kino, kaviareň, prechádzka. Veď randenie má byť aj o zábave a o vzájomnom spoznávaní. A toho druhého v kine veľmi nespoznáte a pri káve tiež neodhalíte tajomstvá jeho duše. Skúste niečo nové!

piknik rande clanok

  1. Cesta do neznáma

Zatvorte oči, položte prst na mapu Slovenska a tam, kde ho umiestnite, tam jednoducho choďte! Či už na jeden deň, alebo na víkend. Nevadí, že váš prst padol práve na lokality ako Snina, alebo Galanta. Jednoducho tam vycestujte! Každé mesto má čo ponúknuť a vo dvojici sa to hľadá lepšie. Určite si užijete veľa zábavy pri cestovaní, hľadaní pekných miest, spoznávaní okolitých krás… Už len samotný fakt, že ste obaja na úplne novom mieste, kde to ani jeden z vás nepozná, zaváňa nezabudnuteľným dobrodružstvom.

  1. Piknik

Boli ste už na naozajstnom pikniku? Ak nie, je najvyšší čas! Pripravte si s vašou láskou niečo dobré na jedenie, možno skúste spoločne nový recept. Len tá koordinácia a súhra v kuchyni je perfektným tréningom pre vaše duo. Po uvarení zbaľte deku, repelent, nápoje a nájdite si v blízkom lesíku alebo parku romantické zákutie. Relax, ticho, pohoda, krásny výhľad a delikátne jedlo sú skvelými podmienkami pre nekonečné, hlboké rozhovory.

  1. Pravý opak vás

Vyskúšajte niečo, čo vám vôbec nie je blízke. Nie, nemusíte sa silene tlačiť do nepríjemných zážitkov, ale odhodlajte sa prekonať samých seba! Ak ste športové typy, strávte pre zmenu poobedie v antikvariáte a galérii. A naopak, pre dvoch intelektuálov budú nezabudnuteľné napríklad squash, jazda na motokárach alebo kvalitná turistika. Takáto jednorázová zmena vášho životného štýlu bude nevyčerpateľným zdrojom zábavy a vtipných momentov.

tipy na rande clanok

  1. Hodina tanca

Možno vás trápi, že pri spoločenských udalostiach, ako sú plesy, alebo svadby, si pri tónoch vážnej hudby trúfate len na osvedčený valčíkový krok. Čo tak stať sa „parketovým levom“ aj v štandardnom tanci? Zapíšte sa so svojou polovičkou na hodiny tanca! Možno to bude najprv náročné – všetky tie figúry, kroky, koordinácia… Ale uvidíte, že keď sa na posledných lekciách dostaví progres – vaše elegantné pohyby a schopnosť rozlíšiť walz od foxtrotu – budete sa aspoň na chvíľu cítiť ako profi tanečníci. A nehovoriac o tých iskrách, ktoré preskakujú medzi pármi počas tancovania tanga!

  1. Classy Evening

Vždy je na tom niečo príťažlivé, keď sa obaja nahodíte do gala a vyrazíte na divadelné predstavenie alebo do opery, kde sa v prítmí divadla nechávate unášať do sveta umenia. Je to možno únik z bežnej, uponáhľanej reality, ale istá dávka umenia a niečoho nového vás úplne reštartuje!

Skúste niečo nové, netypické, niečo, čo sa vymyká bežnému stereotypu!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ