Výzor strašný a spev ešte horší? I tak môžete žiariť

0
1242

Youtube je dôkaz toho, že ako spevák môžete na plnej čiare zlyhať a svojim výzorom skôr niekoho rozosmiať, rozplakať, alebo na diaľku vyvolať zvracanie. Lenže aj napriek tomu existuje stále možnosť, že budete žiariť a baviť davy svojim speváckym výkonom. Na celom Youtube je takých prípadov veľa. Možno je to zámer, hoci z videa to necítiť. Tu sú tri príklady slávy, z ktorej stráca normálny človek zdravý rozum.
V prípade Katky speváčky, ako sa sama nazvala ide ale o šou, ktorú mnohí sledujú s citrónovokyslým úsmevom. Pozrite sa sami na jej úžasný výkon. Teda pardón… „úžasný výkon“!

Nie, nezdalo sa vám to. Tu máte ďalšie:

Niečo podobne príšerné predvádza aj Nikolka s jej úžasným výzorom. Jej imidž a spev je nepochybne vzorom pre mnohých spolužiakov na škole. 20 miliónov sledovaní, tomu s ahovorí popularita. Kašlať na výzor aj tu, Nichole337 je hviezda. Našťastie sa dá vypnúť zvuk, video ohodnotiť a padať preč.Možno absolútna kráľovná dnešnej trojice bude Nana, ktorá miluje problémy. Tak sa nazvala a po zhliadnutí jej videa asi mnohí stratia predstavu o ženách. Nana je žena, dokonca speváčka a veľmi populárna. Jej neuveriteľné spevácke výkony a šou, ktorú predvádza možno z jej strany na youtube ide ako vážny pokus o spev a ukážku talentu. Ak je ale nejaké video na youtube nechutné, tak je to séria tých, ktoré možo nájsť pod spomínaným menom. Veď pozrite sami.