Vlakom je to POHODA: Párty-vlak na festival

0
3105

Aj tento rok sa môžete odviezť na festival štýlovo! Špeciálnym festivalovým rýchlikom z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 350 miest na sedenie. Súčasťou vlaku z východu bude aj párty vozeň s DJ-om. Lístky si môžete kúpiť v sieti Ticketportal a na predajných miestach ZSSK. 

pohoda vlak

V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava zo stanice na letisko. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku. Ak špeciálny vlak nestojí vo vašom meste, môžete si zorganizovať spoločnú cestu autobusom. Výhodou takejto dopravy je, že autobus pustíme až k bráne areálu a v nedeľu po skončení rovno pred hlavný stage.

Mimoriadny vlak Bratislava – Trenčín a späť

Košice – Trenčín 7.7.2016 Trenčín – Košice 10.7.2016
železničná stanica príchod Odchod železničná stanica príchod odchod
Košice   9:02 Trenčín   12:52
Kysak 9:14 9:16 Ružomberok 14:55 14:57
Spišská Nová Ves 9:53 9:55 Liptovský Mikuláš 15:16 15:18
Poprad-Tatry 10:12 10:14 Poprad-Tatry 15:57 15:59
Liptovský Mikuláš 10:52 10:54 Spišská Nová Ves 16:16 16:22
Ružomberok 11:10 11:12 Kysak 17:00 17:01
Trenčín 13:10   Košice 17:13  

Mimoriadny vlak Bratislava – Trenčín a späť

 

Bratislava – Trenčín 7.7.2016 Trenčín – Bratislava 10.7.2016
železničná stanica príchod Odchod železničná stanica Príchod odchod
Bratislava hl.st.   13:30 Trenčín   11:07
Trenčín 14:52   Bratislava hl.st. 12:30  

 

Lístky tu: www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21347