Trápne video z Miss Universe – Anna Amenová (Slovakia)

9
2884
Miss Universe Slovak republic

Tohtoročnú súťaž Miss Universe propaguje aj niekoľko videí finalistiek v štýle niekoľkých otázok a ich odpovedí, reakcií, samozrejme v angličtine. Lenže v súťaži bude aj Slovensko. Budeme sa musieť hanbiť? Asi áno. Ak niekto nevie anglicky a ide do Ameriky, môže nastať problém. Ak však ide niekto do Ameriky reprezentovať svoju krajinu a nemá s čím…. ach. To snáď nie?! Ale nebudeme priveľmi chodiť okolo horúcej kaše, pozrite sa sami, čo sa objavilo na internete a momentálne to aj boduje vo svete.

Akú asi predstavu budú mať ľudia po pozretí si finalistiek a narazení na tento skvost v slovenčine? Byť milý a možno pre niekoho zábavný ale nestačí.

Toho levieho revu sa naozaj musíte báť. Rozdiel medzi štartom motora nerozoznáte od štartu rakety. A jej angličtina, hoci sa mnohí nepokladajú za dobrých v angličtine a zvládli by to lepšie, je trochu slabá. Hm, možno viac než trochu. Ale aspoň sme sa pobavili. Horšie je, že na Youtube toto video bude ešte dlho dostupné celému svetu. Anna Amenová je

MISS UNIVERSE 2010 LAS VEGAS: Svetové finále je 23. augusta v Las Vegas v štáte Nevada v USA. Anna Amenová (25) sa nápadne podobá na finalistku z Porto Rica, kde na počudovanie bola vybratá dievčina nie portorikánskeho typu. Anna Amenová pochádza z bratislavskej Vrakune. Vraj rada chodí nakupovať do New Yorku. Hm, tá angličtina svedčí o mnohom.

9 KOMENTÁRE

  1. Toto treba pustat deckam na zakladnych a strednych skolach… Pochopia, ze jazyk je zaklad…

  2. Pekna je, aj ked sa na Slovenskych uliciach daju vidiet aj krajsie. Ale nema byt sucastou vsetkych tych trocha patetickych sutazi o „misky“ aj aspon trocha inteligencie?

  3. mali ste niekedy pocit, ze sa hanbite spolu so sutaziacim aj ked sedite pred TV. pri tejto slecne som mal pocit ako keby som tam sedel sam a strapnil sa ako najvacsi hlupak na svete….ak sa takto vyucuje na nasich VS, tak potom dakujem pekne. SLECNA, TOTO UZ NIE JE TRAPAS, TO JE CELOSVETOVA HANBA……

  4. HANBA!!!! správne a jediné slovo…ešte pripadá do úvahy slovo trapas! Dúfam, že si teraz nebudú všetci myslieť, že na Slovensku sú samé hlúpe ženské….Organizátori z nej museli mať dobrú show a tá angličtina, radšej pomlčím. Prváci na základke by to povedali lepšie…je mi ľúto, že tam poslali takúto „jazykovo zdatnú“ slečnu..teraz sa dokázalo, že nestačí mať len peknú tváričku, ale je nutná aj dobrá hlavička….

  5. ježiš. BLONDINA. absolutna blondina. ale bohovske video. 100 bodov. ale že ju tí američania vobec pustili do eteru. Schvalne.

  6. No už to maju aj na topky. nemali ste to dávať na SME.sk 😀 tak vám treba. Akonáhle to maju topky tak už sem nikto nepáchne kvôli trapnej amenovej.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ