Skladba Nicki Minaj s názvom Stupid Hoe je hudobný a trápny hnus

0
1460

Takto túto skladbu nazval jeden komentár a dovolil som si to použiť aj do tohto článku, lebo hnus to naozaj je. Pusťte jeden z novších počinov speváčky Nicki Minaj s názvom Stupid Hoe niekomu len tak, otočí sa k vám s divným pohľadom hovoriacim: „komu to šibe, že niečo také pustil?“. Dnes otestované na pár ľuďoch a žiadali ma o vypnutie. Nicki prestrelila, ale tentoraz už poriadne. Na počutie neuveriteľne hnusná, až šialená hudba, ktorá má vlastne od hudby ďaleko má už viac ako 40 miliónov pozretí. Dokonca s videom obsadila 85. miesto v rebríčku Youtube 100.

Video je viac menej neidentifikovateľné. Prvky Lady Gaga, pomaly až Aquy a šialenosti ťažko niekam celkom zaradiť. Určite to však patrí do kolónky hudby, z ktorej viacerých ľudí rozbolí hlava. To sa totiž skladbe darí celkom úspešne… a ozaj, aby sme nezabudli. Aj v tejto skladbe sa ukáže nejaký rapper, aby to malo tú pravú modernú šťavu, ktorá predáva…

Čo je ale viac zarážajúce je množstvo komentárov a koniec koncov aj to krásne hodnotenie, ktoré dáva snáď samotnej speváčke jasne najavo, že toto sa vážne nedá počúvať. Keďže však červené čísla nevyhrávajú s priveľkým náskokom, je evidentné, že skladba sa niekomu aj páči. Čo vám? Vám sa páči?

Nicki Minai Rating