Rihanna odštartovala svoje koncertné turné Diamonds World Tour excelentne!

0
1291

Barbadoská speváčka Rihanna včera v noci v Bufelle zažiarila na svojom prvom koncertnom turné roku 2013 „Diamonds World Tour.“ Priaznivci popovej divy si museli chvíľu počkať na jej vystúpenie. No ani to ich neodradilo od koncertu. Celá paráda sa niesla v znamení nablýskanej a svetelnej šou. Čokoládová kráska divákov oslnila nielen svojím spevom, ale takisto aj vystúpením. Šokovala najmä úžasnými kostýmami, ktoré navrhol Adam Salmen. Nepochybne, môžeme konštatovať, že má veľkú zásluhu na Rihanninom úspechu. Adam Selmen sa o svetovej hviezde vyjadril: „práca s Rihannou je ľahká, má dokonalé telo, ktoré je stvorené na navrhovanie šiat.“

Rihanna si celý večer užila. Ako dôkaz nám môže poslúžiť jej odkaz fanúšikom na twitteri: „ďakujem z celého svojho srdca, nikdy nezabudnem ako som sa cítila túto noc.“ Zatiaľ, čo ona pracuje jej partner Chris Brown vyvádza v nočných baroch so svojimi trápnymi vystúpeniami.

Najskôr USA, neskôr príde na rad Európa
Barbadoská kráska má od včera nabitý diár koncertovaním po Severnej Amerike a od 26. 5. 2013 ju môžeme sledovať na európskom turné. Prajeme jej veľa šťastia, nech sa darí Rihanna!

Zdroj: mirror.co.uk