Nepripravenosť Soči 2014 zabáva celý svet, najviac však záchodový humor

0
1791

O neúplnej pripravenosti športoviska a vôbec zimnej olympiády Soči 2014 informujú mnohé médiá, magazíny aj televízie. Mnoho médií sa zabáva na tom, ako veľmi ruskí stavitelia zlyhali, čo zanedbali, nedostavali, alebo odflákli. Aj my sa, priznávame, zabávame na tom, ako strašne vyzerajú záchody, izby a zariadenie, akoby boli postavené len pre pár týždňov. Na druhej strabe pri obrovskej ploche, ktorá zmenila svoju tvár a pri nádherných stavbách, či cestách, ktoré vznikli, sa dá predpokladať nejaké to zlyhanie. Lenže pri pohľade z vonka sa viac do popredia dostávajú práve zlyhania a problémy, ktoré si všíma každý človek vždy akosi viac, než pozitíva.

Zopár detajlov, ktoré nájdete na olympijských toaletách:

  • medzi misami chýbajú steny, tlačíte tak hneď vedľa niekoho iného
  • toaletný papier odhadzujete do pristaveného koša. Aby ste ho ta mohli hodiť, vlastne musíte papier od zadnice prenášať ku košu. Keďže chýbajú steny, farbu aj rozsah znečistenia papiera vidí kakajúci vedľa vás.
  • pri hlučnejšom vykonávaní potreby vás spolusediaci nie len počuje, ale aj cíti a vidí
  • tam kde nezabudli na steny priniesli naozaj originál – zrkadlové stropy. Ak sedíte v jednej kabínke, vďaka zrkadlovému stropu vidíte na toho vedľa vás, rovnako tak na jeho produkciu, keď vstane. Úžas
  • na iných záberoch sa nachádza striekajúca voda zo steny. Letná olympiáda a plávanie sa však koná až o dva roky.
  • túžite si umyť ruky? Potom sa modlite, aby fungovala voda. Mnoho hotelov hlásilo zastavenú vodu a nefungujúce batérie
  • túžite spláchnuť, no nikto nedoplnil papier? Twitter píše aj o takýchto problémoch. Ešte že človek pri sebe nosí bločky do bločkovej lotérie a trochu vynahradia absenciu originálneho toaleťáku

Niet sa čo diviť, že na Twitri vznikli aj skupiny, ktoré monitorujú celú zábavnosť a nepripravenosť olympiády. Ak túžite po miestach, kde nájdete všetko po kope, nech sa páči, odoberať môžete tieto kanály.

 

 

 

 

Zaseknuté dvere na záchode a nikto, kto príde pomôcť? Nuž…

Poistková skrinka rovno v sprche? Prečo nie?

Aj život ohrozujúce chvíle
Britská bobistka Rebekah Wilsonová sa pri chvíľke nepozornosti vôbec nemusela dožiť návratu domov. Na chodbe ju čakalo prekvapenie v podobe otvoreného výťahu do ktorého ak by spadla, už by to nerozchodila. Celkom iný prípad je spadnutý strop lobby baru v nemenovanom hoteli. Izolačnú ťažkú vatu nad sadrokartónom totiž nijako neupevnili.