Madonnamánia začína – nový singel, klip a aj album

0
1348

Popová kráľovná Madonna sa po 3 rokoch vracia na hudobnú scénu. Po tom ako svetu predstavila nový film W.E. a odpálila strhujúcu Halftime show počas NFL Superbowlu je späť vo svojom živle. V blízkej budúcnosti vychádza jej nový album MDNA a speváčka už predáva lístky na svoje megalomanské svetové turné.

Svoju novú hudobnú éru započala Madonna singlom Give me all your luvin´,na ktorom hosťuje i rapperka Nicki Minaj a M.I.A. Klip mal premiéru dva dni pred prenosom Superbowlu, kde singel speváčka predstavila naživo.

Pieseň sa hneď začala predávať na iTunes a dokonca aj u nás bola chvíľu číslom 1. Tento týždeň spoločnosť Interscope rozposielal americkým dídžejom remixy pripravené pre maxi singel: Sultan & Ned Shepard Remix 5:59 / LMFAO Remix 4:01 / Laidback Luke Remix 6:07 / Oliver Twizt Remix 4:48 / Nicky Romero Remix 5:54.
Singel v britskej hitparáde debutoval na 37 mieste, ale to preto, že sa do predaja nezapočítali single zakúpené cez predpredaj albumu, čím celkový počet predaných kusov klesol. V USA sa predajnosť vyšplhala na 7 miesto a v Billboard hot 100 singel debutoval na skvelom 13 mieste.
Nemecký dvojtrackový singel by mal vyjsť už 24. februára a nasledovať by ho mal i maxisingel.
GMAYL

Rovnako pred prenosom Superbowlu, v limitovanom čase, bola možnosť predobjednať si nový album s názvom MDNA v deluxe verzii za zvýhodnenú cenu 9,99 EUR. Tak sa dostal na prvé miesto v 50 krajinách sveta. Klasická verzia cd, ktorá vyjde 26. marca bude obsahovať týchto 12 piesní: Girls Gone Wild / Gang Bang / I’m Addicted / Some Girls / I Don’t Give a / Turn Up the Radio / Give Me All Your Luvin‘ / B-day Song / Superstar / I’m a Sinner / Masterpiece / Falling Free.
Deluxe verzia bude obsahovať okrem toho ešte jedno cd, kde budú 3 piesne navyše: Love Spent / I Fucked Up / Beautiful Killer + jeden remix singlu Give me all yur Luvin´od zoskupenia LMFAO a jednu neupresnenú skladbu.
Producentsky sa na albume podielali Benny Benassi, Martin Solveig a William Orbit. Album bude obsahovať tanečné piesne i dojímavé balady. Jednou z nich je aj známa pieseň Masterpiece, ktorá získala Zlatý glóbus.
MDNA
Druhým singlom by mala byť pieseň Girls gone wild , ktorú opäť produkoval Martin Solveig, podobne ako Give me all your luvin´. Klip k piesni by mala Madonna natáčať už budúci týždeň. Nasledovať by ho mal ďalší tanečný kúsok a to Turn up the radio.
Ukážky si môžete vypočuť tu: