Hitlerov penis, o ktorom sa nehovorí, by mohol mnohé vysvetliť

0
3209

Adolf HitlerHitler bol veľkou osobnosťou vo svetovej histórií, hoci vybudovanie slávy jeho mena bolo dláždené krvou, podobne ako pri iných diktátoroch. V čase skončenia vojny a posledných hodín Hitlerovho života mal skončiť tak, že sa zabil spolu so svojou manželkou a ich telá spálili. Aj keď si mnohí oprávnene myslia, že sa mal Hitler príliš rád a tajne odcestoval do zahraničia, pochopiteľne, mohol si to dovoliť a so sebou vziať aj tých najvernejších. A jediná možnosť, ako docieliť, že ho nikto nebude hľadať, je nafingovať svoju smrť. Pokojne mohol mať v zásobe nejakého dvojníka, ktorý sa mu nedobrovoľne postaral o túto myšlienku. Pravdu však v súčasnosti nepoznáme, ale mohli by sme, keby bolo jasno aspoň v tom, čo koluje v médiách a na internete.

Hitlerov penis ako relikvia
Hitler mal penis, samozrejme, bolo by asi divné o tom pochybovať. Mňa ale teraz nezaujíma to, ako vyzeral a na čo mu slúžil, ale skôr sa pozriem do osudného dňa, kedy mal Hitler zomrieť. Keď sa k jeho telu dostali, bolo značne obhorené. Či už schválne, aby sa jeho telo nestalo trofejou, alebo aby nebolo poznať, že to nie je on, nepoznačené plameňmi a popáleninami mali zostať len časti tela chránené šatstvom. Ruskí vojaci, ktorí mali na miesto k bunkru doraziť, už tak mohli vidieť len obhorené telo. Jeden z ruských vojakov si podľa niektorých serverov vtedy odrezal jeho penis. Suvenír, o ktorý nemal nikto záujem, možno ani on, sa mal zachovať do dnes niekde naložený v liehu. Kým informácie o tom, že jeho mužnosť naozaj rodina ruského vojaka stále má, informácie, kde, alebo fotografia, to už nikde nenájdete. Viacero portálov sa venuje faktu, že sa vojakovi podarilo mŕtvole slávneho vodcu penis zobrať, ale tu sa končia všetky tieto informácie. Narazil som na miesta, kde by informácie o tejto „relikvii“ uvítali. Niektorí by boli schopní za ňu dať slušný balík. Iní len krútia hlavou, že takúto hlúposť a podivnú vec by doma v liehu na polici teda nevystavovali.

Záhadnosť okolo Hitlera, či „Hitlera“
Veľkáchuť Ruska zveličiť zlo, ktoré predstavovalo Nemecko a ich snaha zhromaždiť mnohé veci, dokumenty,aj osobné veci, ktoré patrili Hitlerovi, istotne zachovala osobné veci. Hrebeň, šaty. Možno je to niekde v archíve. Vezmime si napríklad ďalší možný zdroj pravej DNA Adolfa Hitlera, jeho tajného syna, ktorého splodil vo svojej mladosti vo Francúzsku, alebo jeho rodina a ďalší príbuzní. Oni ako nositelia príbuznej DNA by mohli spoločne s DNA na odloženom údajne Hitlerovom pohlavnom orgáne skutočne zistiť, či bol Hitler upálený, alebo nie. Obrovský zmätok, ktorý prinášajú zamotané konšpiračné teórie a neochota historikov sa poriadne prehrabať v jasných a nejasných veciach by totiž už dávno priniesli odpovede na otázky, ktoré trápia ľudí už niekoľko desaťročí. Porovnať DNA z pohlavného údu a jeho príbuzných dnes nie je pre vedu žiadnou ťažkou vecou. Konečne by tak bolo jasno v tom, či zomrel Hitler pri Berlínskom bunkri, alebo naozaj dožil s Evou Braunovou niekde v Argentíne spoločne so svojimi najvernejšími. Zaručené informácie o Hitlerovom orgáne kopírované z článku na článok však možno sú len výplodom ďalšieho ruského portálu s vymyslenými článkami, ktoré len nejaký nepozorný návštevník prebral.

Dal sa odfotografovať nahý
Podľa niektorých zdrojov sa dal Adolf Hitler v roku 1903 odfotografovať nahý pre svoju vtedajšiu milenku. Fotografia nebola zverejnená médiám zámerne, no tie si i tak vytvorili svoje vlastné verzie toho, ako asi fotografia vyzerala. Niekoľko miest označilo fotografiu ako omeškanú o necelých 80 rokov. Keby sa totiž objavila na verejnosti skôr, nikdy sa nemusel dostať na kancelárske miesta a tento odvážny krok by mu celkom podkopal jeho cestu k moci. Ako píše odľahčene aj portál Pitchoviny.sk, jedna fotografia by tak mohla zmeniť celý svet.