Knižná novinka: Da Vinciho kód – nová verzia pre mladých

0
1104
Knižná novinka: Da Vinciho kód – nová verzia pre mladých
Ohodnoť článok

Megabestseller Dana Browna Da Vinciho kód teraz dostáva k dispozícii nová čitateľská generácia. Da Vinciho kód pre mladých.
Táto young adult verzia je vstupnou bránou do literárneho sveta Dana Browna, v ktorom hlavnou postavou je Robert Langdon.


Tip redakcie: Technické trendy: Autonómne autá namiesto akčných hrdinov


V knihe nájdete vyše dvadsať farebných fotografií architektonických pamiatok a umeleckých diel z Paríža, Londýna a iných významných miest.

Najväčšia konšpirácia uplynulých dvetisíc rokov sa môže začať!Ikar

Profesor Robert Langdon, odborník na symboliku na Harvardovej univerzite, má v Paríži prednášku. Po nej ho čaká stretnutie s uznávaným kurátorom svetoznámeho múzea Louvre. Ten však nepríde. Langdona v noci zobudí polícia a oznámi mu, že kurátora našli mŕtveho. Langdona odvezú ho do Louvru, na miesto činu, kde nájde zarážajúce stopy.

Začínajú sa preteky s časom. Langdon sa stane podozrivým a s pomocou pôvabnej francúzskej kryptologičky Sophie Neveuovej musí dešifrovať záhadné odkazy, ktoré, ako si obaja čoskoro uvedomia, boli určené výhradne im. Ak Robert a Sophie nerozlúštia záhadu včas, prastará pravda ostane navždy ukrytá a sami môžu skončiť na lavici obžalovaných.

Dan Brown je autorom viacerých svetových bestsellerov, ktoré vyšli v rekordnom počte 200 miliónov výtlačkov vo vyše päťdesiatich jazykoch. Časopis Time Magazine ho zaradil medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta. S manželkou žije v Novom Anglicku v USA.

Začítajte sa do young adult verzie Da Vinciho kód:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ