Chyby vo Photoshope. Prešľapy zistené až po tlači

0
1435

Nasledujúci článok bude o niekoľkých fotografiách, ktoré kolujú internetom podobne ako iné obrázky, ktoré sme tu už mali. Tieto dnešné sú však z grafického sveta. Každý vie, že ak sa celebrita fotí, vždy jej dopomáha ešte grafik s retušou, uberá z bokov, brucha, pridáva na prsiach a podobne. Sledujte preto teraz na týchto fotografiách zlyhania grafikov, ktorí svoju prácu síce spravili, ale tak strašne, že to neunikne vášmu pozornému oku. Takže pozor na to.

Napríklad prvá fotografia s dievčaťom dáva jasne najavo, že si upravovala prsia a boky. Na ďalšej fotografii je obálka časopisu a Beyoncé, ktorá zrejme pri fotení skčila prst a ten chýbal na fotke, preto ho grafik dorábal z malíčka. Ďalej na americkej vlajke je vidieť žena, ktorej grafik zmazal partnera, alebo ju posunul z inej pozície, kam sa hodí, ale jeho ruku a prsty zabudol zmazať. Ďalej slečne niekto sploštil brucho, čo je vidieť na pásoch čalúnenia kresla. Na plagáte Victoria Secret sa zrejme niekomu nehodila kabelka. Nasleduje šialená fotografia, ktorá ukazuje ako sa za Bradom Pittom pohybuje ďalší muž v rovnakej topánke aj nohaviciach a ich syn má tajné dvojča hneď za Bradom – grafik upravoval fotografiu, na ktorej bol Brad príliš ďaleko od Angeliny, tak fotografiu upravil a Brada priblížil. Len idiot by však nechal druhého Brada Pitta hentak vzadu aj s dieťaťom. Nasleduje slečna s nechutnými dorábanými prstami. Plagát Silvia Berslusconiho je klamstvo voči ľuďom, keďže sa na ňom vôbec nedočkal toľkej podpory. Ľudí skrátka šikovný grafik prekopíroval aj na iné miesta a tak to vyzerá, že ho oslavuje množstvo ľudí. Kdeže… Ďalej je tu slečna, ktorej pravú postavu prezrádza neupravený tieň. Tá ďalšia fotografia je trochu drsná, žena je pritom pekná, len tá šnúrka pôsobí zle. A poslednou fotografiou je zmazanie nôh celému človeku bez toho, aby si to niekto všimol. Teda všimol, ale až keď bol časopis vydaný, podobne ako pri iných ďalších fotografiách a obálkach.

Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily
Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily
Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily
Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily Photoshop chyby, grafik zlyhal, faily

Nuž a na záver by sme radi poprosili, keď už niekoho inšpirujeme, a zrazu dostane nápad na ten istý článok s rovnakým obsahom, nech je radšej vydávaný aj so zdrojom, kde sa kto inšpiroval. Ďakujeme.