Brat napadnutej ženy rozprával pre televíziu: Antoine Dodson je dnes slávny

0
1546

Toto zábavné video pôvodne zábavným ani byť nemalo. Pochádza zo správ americkej televízie, kde šlo o reportáž o napadnutej mladej žene, ku ktorej do izby vtrhol sexuálny útočník. Kým polícia hľadali stopy po páchateľovi, televízia robila rozhovor so samotnou obeťou Kelly Dodsonovou, ale aj jej bratom, ktorého meno je dne sna youtube slávne: Antoine Dodson. Práve ten svojským a šialene afektovaným spôsobom hovoril, čo si o tom myslí, ba dokonca ho televízia viac krát vložila do reportáže, aby bolo aj útočníkovi jasne, čo si o ňom myslí.

Úspech jeho vyjadrení o napadnutí si dokonca po čase vyžiadal hudobné prevedenie, kde sa autor ukáže ako hráč na klavíry vo finále videa.

Áno, ide o dva roky starú vec, ale stále zaujímavú. Veď pozrite, nárast slávy tohto chlapíka si všimla krátko po tom aj televízia a tlačová agentúra AP. Popularita chlapíka na internete sa mohla rovnať popularite aj iných hviezd na youtube.

Ďalej už bol na toľkých miestach a v toľkých médiách, že ťažko popísať len jednu oblasť. Raz to bolo pre jeho účasť v nejakom klipe, potom že ho chytili s marihuanov, na ďalšom videu je práve na súde a pri sudcovi pre drogy, inde dáva rozhovor a napríklad na tomto videu je ako hosť pri odovzdávaní HIP HOPových cien. Takže takto vznikajú celebrity… Treba mať napadnutú sestru sexuálnym útočníkom, dať médiám svojský rozhovor a ono to príde samo.