Pozývame vás na cestovateľský festival BUBO Bál 2015

0
2479

BUBO Bál 2015 sa koná už o niekoľko dní v bratislavskej Inchebe pri príležitosti výstavy cestovného ruchu ITF Slovakiatour. Najväčší cestovateľský festival na Slovensku, ale aj v Čechách je určený pre všetkých, ktorí zostávajú fascinovaní krásou našej planéty, ponúka príležitosti na stretávanie cestovateľov, fotografov, filmárov a každý návštevník má možnosť siahnuť na vzdialené aj blízke kúty sveta bez rozdielu, či ide o Ameriku, Afriku, Áziu, alebo Antarktídu.

Bubo bál

31. január až 1. február 2015 INCHEBA EXPO

Stretávajú sa tu Slováci, ktorí boli na všetkých kontinentoch, napísali o tom knihy, nafotili krásne fotografie, zostrihali filmy a vedia o krajinách zaujímavo rozprávať. BUBO Bál je neformálne (žiadne obleky, len pohodlné oblečenie) stretnutie odbornej a laickej verejnosti so skúsenými cestovateľmi, sprievodcami, fotografmi, spisovateľmi a aj so samotnými ambasádormi. Bohaté sprievodné programy, premietania a predstavenia. Všetko je bezplatné pre každého návštevníka podujatia. Súčasťou sú pritom aj ochutnávky a exotické arómy. Tento ročník sa bude zaoberať nielen otázkami ako „Prečo ísť do Afganistanu? Dá sa to prežiť a ešte si to aj užiť? Kde je pól chladu na našej Zemi? Ako teplé je thajské more 31. Januára? Ako chutí papaya na Sri Lanke?“

bubobal 2014
bubobal 2014

Súťaž o zájazd na Srí Lanku
Každý návštevník BUBO Bálu má tento rok šancu sa zapojiť do súťaže o zájazd na Srí Lanku v hodnote 1660 EUR. Sprievodcom na ňom bude Ľuboš Fellner. Osobne vám ukáže rastúcu vanilku, ošúpe ananás, alebo predstaví BUBO sloníka Džomba. Natrháte si čerstvé lístky čajovníka používaného na výrobu kvalitného cejlónskeho čaju a ešte ďaleko viac.

Prečítajte si viac o tomto podujatí na www.bubobal.sk