Každé mesto má svoj príbeh. Takto sa robí kvalitné amatérske video

0
3334

Pre Tomáša Goleja je natáčanie a tvorba videí hobby už niekoľko rokov. Minulý rok vytvoril na YouTube kanál ,,Moje Slovensko“, kde pridáva videa z krás Slovenska (napr. Oravsky hrad, Spišsky hrad, najnovšie Bratislava). Jeho dlhodobým cieľom je postupne precestovať všetky oblasti, ktoré robia Slovensko jedinečným.

Po jeho úspechu s videom “Epic Moscow” kedy sa mu ozvala samotná firma GoPro a vyzvala ho aby svoje zábery zapojil do ich “Million Dollar Challenge” premýšľal, akým videom by mohol pokračovať. Napokon sa rozhodol pre Bratislavu.

Na videu pracoval 4 mesiace, točil v 22 lokalitách, mal 150GB záznamov, ktoré musel spracovať. Tomáš sa snažil natočiť to najkrajšie čo Bratislava ponúka, hoci sú ešte stále ďalšie krásne miesta, ktoré sa, žiaľ, do videa nevošli.

Nechcel však natočiť len dominanty mesta, chcel dať videu príbeh tak ako pri každom z jeho videí. Musíme povedať, že tento mu naozaj vyšiel. Presvedčte sa sami:

Ps. S každým videom sa spájajú nejaké pikošky. Pri videu o Bratislave ho pri Kamzíku a pod Ufom neskutočne doštípali komáre, no keďže dron bol akurát vo vzduchu a ruky mal Tomáš na ovládači nemal sa ako pred “inváziou komárov” brániť. 🙂

Už teraz sa tešíme sa ďalšie príbehy tohto kreatívneho milého pána a otca troch detičiek.