Motivačné knihy, ktoré ťa nakopnú

0
1359
Motivačné knihy, ktoré ťa nakopnú
Ohodnoť článok

Filmy, hudba alebo prednášky, každá z týchto foriem je skvelým spôsobom, ako sa nakopnúť a pokračovať v ceste za zdravím a bohatstvom. Posedieť si pri dobrej knihe má však predsa len jedinečnú príchuť, vďaka ktorej sa môže náš život meniť smerom k lepšiemu.


Tip redakcie: Slovenský Aeromobil bude čoskoro na predaj


Nech už ako vášniví čitatelia milujeme akýkoľvek žáner, dobrou motivačnou knihou nikdy nepohrdneme. Práve táto oblasť literatúry prináša najužitočnejšie tipy k hľadaniu odpovedí, ktoré môžeme na ceste za spokojným životom kedykoľvek využiť. Aj keď ponuku predajní dopĺňajú prevažne zahraničné diela, nájde sa v nej dostatok domácich počinov, ktoré nás dokážu nakopnúť.

Peter Sasín – Triumfjatodokazu.cz - Triumf

Už samotný názov diela v sebe nesie silu a úspech, s ktorými sa budeme stretávať na každej strane knihy. Úspešný NLP tréner dokázal spracovať svoje bohaté skúsenosti do poučnej publikácie, ktorá je plná užitočných tipov na zefektívnenie myslenia a tým aj skvalitnenie života. Kniha sa stala okamžite bestsellerom, ktorý dobyl pulty slovenských kníhkupectiev.

Michal Kyselica – Prekonaj svoj limit!imgrum.net - Prekonaj svoj limit

Svet marketingu a internetového podnikania má v každej krajine svojich hrdinov. Slovenskou osobnosťou číslo jeden, ktorá dokázala v tejto brandži uspieť v mladom veku a zároveň o tom vydať motivačnú knihu, je Michal Kyselica. Dielo Prekonaj svoj limit! je jasným návodom, ako preskočiť vnútorné obmedzenia a vybudovať si sebadôveru vedúcu k spokojnému životu. 

Emil Burák – Automanažment podnikateľa

Autor tejto knihy sa pozerá na cestu podnikateľa trochu iným spôsobom ako ostatní a skrytou formou vyzdvihuje zmysel podnikania ako životného štýlu, ktorý sa nedá žiť len pre peniaze. Z jeho pera vzišli ešte ďalšie inšpiratívne diela, medzi ktorými nesmieme zabudnúť na knihu Kreativita zameranú na rozvíjanie tvorivého potenciálu.

Pavel Hirax Baričák – Šlabikár šťastiazdrava-energia.sk - Šlabikár šťastia 2

Ktovie, č autor pri písaní prvej knihy tejto trilógie vedel, že bude mať čo povedať nielen dospelým, ale aj deťom. Po prvých dvoch častiach zameraných na hľadanie šťastia v sebe samom totiž prišla aj tretia časť, kde sa detailnejšie dotýka vzťahu medzi dospelými a deťmi.

Andrej Kiska – Vezmi život do svojich rúk  

Medzi najpredávanejšie tituly sa už dávnejšie dostala aj kniha od nášho súčasného prezidenta. Ten sa čitateľom zdôveril so svojim pohľadom na šťastný život, ktorý nespočíva iba v istote vyplývajúcej z finančného bohatstva. Obsah knihy ide hlbšie do zákutí spokojnosti s tým, čo máme, a ako dielo prezidenta sa môže stať zaujímavým príkladom pre všetkých Slovákov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ