Email, množstvo chýb a záhad na Centrume ľudí už štvú

0
1856

Email na centrum.sk sa zdá sa zahráva s ľudskou energiou a nervami. Dennodenne na rôznych počítačoch zažívam problém sa vôbec dostať k správe. Vidím jej text v zozname emailov ale po kliknutí sa nič nezobrazí. Čo je oveľa horší problém, pri posielaní emailov ľudom chodia prázdne stránky bez textu. Naozaj je vyčerpávajúce neustále hľadať spôsoby zisťovania, o čom som mohol konkrétnemu človeku písať, spomenúť si a využiť iný email a zároveň ten iný email začať kontrolovať pre odpoveď. Mali sme tu už článok o novinkách na centrum.sk – no sami si všimnite komentáre k článku. Ľudia sú rozhorčení, nedokážu sa pripojiť, napísať email ba niektorí nevedia ani odhlásiť.

Osobne milujem, ak sa mi stránka emailu posunie tak, že posuvníkom mi nejde presunúť celkom nahor a ako keby z plochy posuvníka urezali 4 centimetre. Toto je špecialita Centrumu. Tiež občasné nereagovanie na kliknutia a následne rýchle zopakovanie naklikaných funkcií. Automatické ukladanie je dobrou vecou. Kiež by ale nechcelo ukladať aj správy, čo som si rozmyslel. Neraz sa snažím pripojiť na email a načítavanie sa mi zmení na Lite Verziu a nenačíta ani tú. Pritom rýchlosť pripojenia je skvelá a bezproblémová.
Občas ma zaujíma, ako funguje asi spam filter. Ak jedného odosielateľa denne označujem ako spam, i tak je v prijatej pošte a nie v spame pri každom neskoršom prijatí spamu od neho. Dorážajúce je, že ak sa vám v emaili stratia dôležité emaily z ničoho nič, neexistuje spôsob, ako sa dovolať aspoň odpovede. Ak aj píšete o dušu jeden email na druhým na Helpline, vráti sa vám len poradový kód a tým to končí. Som celkom smutná zo stavu, ktorý momentálne na centrum.sk je.
Neštve to teda len našich čitateľov ale aj nás, mňa. A riešenie neprichádza stále.