Ako zistiť spätné odkazy pre webstránky a náhľad na ich zoznam

12
5921

Čím viac kvalitnejších odkazov a stránok smeruje na tie vaše, tým vyššiu úroveň získavajú aj stránky vaše. Bezcenný web o ktorý sa iní nezaujímajú, nezíska spätný link a tak má aj menšie šance zabodovať vo vyhľadávaní a v pozíciách vo vyhľadávačov. Každá zabehnutá stránka nejaký ten svoj spätný odkaz mať musí. Problém je však zistiť, ktoré stránky odkazujú na tú vašu. Nájdete totiž množstvo zaručených nástrojov, no len máloktoré naozaj zobrazia to, čo chcete. Dnes si preto predstavíme stručne dva nástroje, ktoré zobrazia bez registrácie a zdržiavania to, čo inde stojí nezmyselné peniaze, v podstate vyhodené von oknom.

BackLinkWatch
Webstránky s nástrojom pre zistenie spätných odkazov na adrese BackLinkWatch.com ponúkajú jednoduchý systém pomocou zadania svojej adresy do adresného riadku a to len potvrdíte tlačidlom s nápisom CHECK BACKLINKS. Medzi políčkom pre adresu a tlačidlom môže byť reklama, ktorá tvorí zisk pre poskytovateľa služby. Adresu zadávajte vo formáte, v akom ju uvádzate a používate a teda buď s WWW alebo bez WWW, no hlavne s http:// tak, ako je predpísané v políčku pred zadaním adresy. Následne vám stránka zobrazí postupné generovanie odkazov v prehľadnej tabuľke. Najskôr ide o portál a miesto, kde je odkaz. To dokonca spolu s údajom o tom, či ide o NOFOLLOW odkaz (nemá vplyv na hodnotenie), alebo klasický odkaz. Zároveň vidieť, či ide o odkaz z obrázku, alebo textu. Služba je zadarmo a poskytne cenné informácie.
http://www.backlinkwatch.com

RankSignals
O mnoho viac prepracovanejší dizajn a rozhranie ponúkajú stránky RankSignals, ktoré od vás chcú len zadať adresu a aj bez nutnosti registrácie získavate možnosť náhľadu na odkazy vedúce k vašim stránkam. Tie nie sú na jednej stránke, ale po stranách, takže pri veľkom webe sa naklikáte v stránkovaní. V každom prípade systém zobrazí kde je váš odkaz, na akom webe a v akom článku, plus v akej podobe je uvádzaný odkaz.
http://www.ranksignals.com

Na záver ešte krátky slovník pre menej skúsenejších:
Backlinks – spätné odkazy
Google Pagerank – výška hodnotenia kvality systému vyhľadávania Google
SEO – search engine optimization / optimalizácia pre vyhľadávače
NOFOLLOW – odkaz s týmto atribútom nemá vplyv na hodnotenie cieľovej stránky
SUBMIT URL – zadanie internetovej adresy, spolu s http://
Anchor text – text, ktorý je zároveň odkazom (po kliknutí na text vedie na adresu)

12 KOMENTÁRE

  1. V ponuke sú kvalitné čistiace prostriedky a vône FRE PRO. Osviežovače FRE PRO, ktoré majú za úlohu nielen prevoňať priestor, ale aj pohltiť nežiadúce pachy. Napríklad na pánskej toalete sa používa sitká do pisoárov, ktoré pohlcujú pach moču a krásne prevoňajú toaletu. Sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka. Tieto isté vône sú na výber, ak chcem prevoňať toalety. Na to je určená záveska na WC, ktoré sa jednoducho zavesia na WC misu. Z týchto vôní je na výber nielen FRE PRO sitko do pisoára a FRE PRO záveska na WC ale aj vonné harmoniky. Všetky tieto osviežovače sú značky FRE PRO. Na umývanie podláh sú tu upratovacie vozíky. Malý vozík pre priestory, kde nie je potrebný kombinovaný vozík a práve sa hodí malý vozík kvôli lepšej skladnosti – postačí malá miestnosť alebo kút na jeho odloženie. Najlacnejšie utierky sú zelené papierové utierky a najobľúbenejšie biele utierky sú PAPERNET 402292 papierové skladané utierky. Sú jemné na dotyk a extra pevné. Ak používate utierky v rolke, tak odporúčame Papernet 403832 papierové utierky Maxi. Ak hľadáte kvalitné zelené ZZ utierky tak tieto Katrin 100683 papierové skladané utierky.

  2. قبل از تمام این موارد می بایست به اهمیت گاوصندوق در حفظ اسناد و مدارکمان دقت کنیم. برای اطمینان از حفط گاوصندوق در هر شرایطی لهتر است از گاوصندوق‌های ضد حریق استفاده کنیم.

  3. Netgear Router was reported to be as the world’s Fastest Wireless Router. That is just the latest headway of a heritage of creative remote switches and modems. Netgear conveys the best variety of decisions to meet each kind of home and business organizing need. In homes more, individuals utilize Smart gadgets or PCs for which they expected switches to associate those gadgets to the web. Visit : http://router-loginnet.com/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ