Vyhrajte: Michael Kazt – STRATENÍ

28
2844

Mogens Slotsholm vedie nudný, osamelý život účtovníka. Jedného dňa sa rozhodne pre radikálnu zmenu a vezme veci do vlastných rúk. Okradne svojho zamestnávateľa a utečie za tajomnou známosťou do Berlína. V nemeckom hlavnom meste však jeho stopy náhle miznú.

Bývalý policajný vyšetrovateľ Thomas „Ravn“ Ravnsholdt sa ešte vždy vyrovnáva s násilnou smrťou svojej priateľky, keď ho kontaktuje atraktívna Louise, sestra strateného Mogensa. Ich spoločné vyšetrovanie prebudí k životu hrôzy minulosti a zavedie ich do obdobia tesne pred pádom Berlínskeho múra. Postupne odhaľujú zabudnutý prípad z archívu všadeprítomnej Stasi a jeho jemné nitky ich vrátia späť do prítomnosti a k prekvapujúcemu odhaleniu.

Výherkyňa: Diana Ludrovcová

kniha_strateni

kniha strateni

28 KOMENTÁRE

  1. Rada by som si ju prečítala, tak teraz už len dúfať, ze sa šťastie potkne a bude moja 😉

  2. Veľmi zaujímavá kniha, sledovali sme seriál, rada by som ju darovala manželovi 🙂

  3. Veľmi zaujimavá a putavá kniha, zda sa mi, rada by som si ju precitala. Mam rada takyto typ knih, ktore cloveka vedia odputat od kazdodennych starosti. Dakujem za moznost sutazit a prajem pekny den. Adriena

  4. Zapájam sa do súťaže, mám záujem o severský krimitriler, hrozivý prípad a jeho prekvapujúce odhalenie . Výhra tejto knihy z Vašej súťaže by potešila dvojnásobne.

  5. Patrím ku generácii, ktorá o praktikách Stasi vedela, ale predsa by som si túto knihu želala, ako výhru. Určite je tam spomenutých viac faktov, ako sme my vedeli.

  6. Určite by som knihu chcela mať doma, bol by to skvelý darček pre syna k narodeninám, je totiž knihomoľ.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ