Vyhrajte dve vstupenky na oba dni festivalu na Červenom Kameni

0
1805

Ďalší ročník historického festivalu na hrade Červený Kameň prinesie svojim návštevníkom ešte bohatší program ako po minulé roky a budete môcť vidieť skutočných rytierov s koňmi, aj zo zahraničia, ktorí si budú merať sily s ostatnými rytiermi. Červený Kameň v Malých Karpatoch tak opäť ožije históriou, programom, výstavami a ukážkami stredovekého života. V našej súťaži môžete vyhrať dve vstupenky na toto podujatie, postačí len správne odpovedať na súťažné otázky a mať šťastie pri žrebovaní.

1. Napíšte nám mená aspoň troch rytierov, ktorí sa predstavia na podujatí (nápoveda)
2. Kto organizuje historický festival? (nápoveda)
3. Boli Zaujimavosti.net mediálnym partnerom podujatia aj minulý rok?
3. Ak vyhráte vstupenky, naozaj prídete na toto podujatie?

Výhrou sú 2x vstupenky na oba dni Historického festivalu v dňoch 18. a 19. máj 2013 na hrade Červený Kameň. Pre účasť súťaži je nutné splniť niekoľko podmienok.

Podmienky:
Správne odpovede posielajte na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu uveďte dôležité heslo „HISTORICKY FESTIVAL“ do 15. mája 23:59. Pripojte svoju správnu a celú adresu. Každý súťažiaci sa smie súťaže zúšastniť len raz. Neexistujúce mená, pokusy o obchádzanie pravidiel, prihlasovanie do súťaže každej rybičky v akváriu a pod nie je dovolené. Účasť v súťaži je možná občanom Slovenskej republiky, prípadne cudzincom prítomným v čase vyžrebovania v Bratislave. Ceny nie sú zameniteľné za iné, nie sú zameniteľné za hotovosť a nie sú vymáhateľné. Nepodlieha zdaneniu, ani iným platbám a záväzkom.