Už 4. novembra Goran Bregović v Bratislave: vyhrajte v súťaži 2 lístky a CD

0
1616

4. novembra sa v bratislavskej Inter-hale hale na Pasienkoch predstaví svetoznámy hudobník, producent a skladateľ Goran Bregović. Výnimočnosť jeho hudby spočíva v zmesi juhoslovanského a rómskeho folklóru spolu s modernými prvkami rockovej hudby a elektroniky. Hudobník, ktorý má mnoho úspechov po svete a je prezývaný Kráľom Balkánu, sa pred Slovákmi predstaví aj so svojou kapelou Wedding and Funeral band.

Goran Bregović súťaž

V spolupráci s agentúrou NoGup, ktorá koncert prináša, sa môžete zapojiť do súťaže o jedno z jeho CD a zároveň o dva lístky na bratislavský koncert. Stačí len zodpovedať správne na dve súťažné otázky.

Aký má Goran Bregović pôvod? (nápoveda)
A| arménsky
B| srbsko-chorvátsky
C| slovinský

S ktorým známym režisérom spolupracoval? (nápoveda)
A| Emir Kusturica
B| Steven Spielberg
C| Michael Bay

Odpovede posielajte na adresu sutaz @ zaujimavosti.net
Do predmetu správy píšte heslo: GORAN

Podmienky súťaže:
Odpovede posielajte do 29. októbra do 16:00 hodiny. Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujímavosti.net v spolupráci s agentúrou NoGup.sk, ktoré koncert prináša. Výmena cien, alebo ich náhrada za hotovosť nie je možná. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na prípadné zmeny. Výhra nepodlieha zdaneniu a nutnosti platby zdravotného poistenia. Súťaže sa smie zúčastniť len občan SR a len jeden krát, nie opakovane. Ďalšie pokusy sú zo súťaže vyradené. Do súťaže je zakázané prispievať opakovane jediným odosielateľom. Účasťou v súťaži súhlasíte s použitím emailového kontaktu na prijatie informácie o výhre, alebo nevýhre, zároveň o prijatí informácie o ďalšej súťaži 1x. Všetky poskytnuté osobné údaje v rámci súťaže nie sú poskytované tretím osobám a stranám, zároveň poskytnuté adresy a údaje všetkých aj nevýherných odpovedí sú po skončení súťaže zmazané.
Rezervácie lístkov sú možné v sieti Ticketportal