Tvoríme umenie: vyhrajte textilné tužidlo Paverpol a ďalšie ceny

0
2612

Súťaž PaverpolMaľovanie obrazov, tvorenie sôch, či domácich dekorácií pokladáte za nedostupné umenie, ku ktorému sa nedostanete a ani si na neho netrúfate? Prekonajte strach z neznáma a objavte kúzlo pomerne jednoduchého fungovania textilného tužidla, s ktorým sa dajú tvoriť naozaj divy a vôbec nevadí, ak ste doteraz v ruke nedržali ani ceruzku, či štetec. Aj my sme sa pustili do objavovania výnimočných možnosti spomínaného tužidla, s ktorým sa dá zužitkovať odpad, umožní spájať rôzne predmety, natierať a získať tak originálne umenie. Jeho autorom ste pritom vy. V našej najnovšej súťaži pritom môžete takéto tužidlo vyhrať a mimo ostatných cien si tak vyskúšať prácu s materiálmi, tvorbu sôch, zrkadiel, obrazov a iných dekorácií.

Vyhrajte Paverpol
Paverpol, ako sa nazýva táto špeciálna ekologická a zdravotne nezávadná látka, pochádza z Holandska. Vidieť sme už mohli ukážky prác v Slovenskej televízií, ale tiež napríklad v TV Ružinov a niekoľkých magazínoch. Pred časom sme si predstavili umenie vytvorené s pomocou tohto textilného tužidla aj v článkoch. Vzhľadom na to, že nás a rovnako aj vás zaujali vlastnosti takejto výroby, pripravili sme pre vás súťaž, v ktorej môžete vyhrať malé balenie paverpolu a niekoľko ďalších pekných cien. Stačí nám odpovedať na jednoduché otázky a odoslať nám ich na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net.

Otázka č. 1:
Aká je najpresnejšia definícia látky Paverpol? (nápoveda)
A:| rýchlo-tuhnúce tužidlo použiteľné na textil, papier, plast a iné materiály
B:| textilné tužidlo tuhého skupenstva s prímesou tuku
C:| textilné tužidlo fungujúce na báze bezcementového betónu

Otázka č. 2:
Čo sa dá vyrobiť z hmoty paverpol? (nápoveda)
A:| sošky, obrazy a dekoratívne predmety
B:| želé a huspenina
C:| snehuliaci a po pôsobení magnetu aj pavúky s nohami

Ceny:
Rovnaké 3 ceny pre 3 správne odpovede sú nasledovné:
Každý z troch vyžrebovaných výhercov so správnymi odpoveďami získa 500 gr. balenie Paverpolu v hodnote 10 EUR (šedý, čierny, alebo bronzový, podľa vášho výberu). K tomu získate aj pár drobností.

Podmienky a štatút súťaže
Súťaž je platná do 17. decembra 23:59. Pre účasť v súťaži je nutné zaslať email so správnou odpoveďou na sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu prosím uveďte „Tvoríme umenie“. Pripojte poštovú adresu a telefonický kontakt. Výhercov vyžrebujeme po ukončení súťaže a mená zverejníme v priebehu najbližších dní. Usporiadateľom súťaže je Zaujimavosti.net v spolupráci so sponzorom Ateliérom Exupéry v Bratislave, kde sa s Paverpolom môžete aj naučiť pracovať, a ktorý venovala do súťaže ceny. Výhry nie sú vymáhateľné a vymeniteľné za hotovosť. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na odmietnutie prijatej odpovede, pokiaľ má na to vážne dôvody ako napríklad duplicita, pokus o účasť v súťaži na niekoľko rôznych variácií mien, a podobne, rovnako ako si vyhradzuje právo na zmenu podmienok súťaže, na základe vážnych okolností. Účasťou v súťaži sa nezaväzujete k žiadnemu nákupu, súhlasíte však, že vám magazín Zaujimavosti.net môže zaslať informácie v prípade konania ďalších súťaží o zaujímavé ceny.

Výhru si budú môcť výhercovia vyzdvihnúť v prípade záujmu aj osobne v ateliéri Exupéry na Benediktiho ulici v Bratislave (pri obrátenej pyramíde rozhlasu). FB stránky ateliéru.

Na Vianoce 2012 sme vyžrebovali výhercov súťaže
Výhercami v súťaži PAVERPOL sú:
Milan Horník
Anna Formáneková
Erika Stopiaková