Súťaž: zdieľajte fotografiu, nájdite 5 článkov a vyhrajte minihru

1
1712

Súťaž: Zdieľajte túto fotografiu na svojej Facebook nástenke a vyhrajte cestovný spoločenský mix hier (šach, dáma, človeče nehnevaj sa a rôzne iné) v malom praktickom balení. Súťaž končí dňa 27. septembra, alebo pri získaní počtu 200 zdieľaní. Zároveň je ďalšou súťažnou úlohou po vylosovaní a kontaktovaní redakciou spoznať na zdieľanom obrázku titulné fotografie k minimálne piatim článkom na magazíne Zaujimavosti.net. Ak Vás vyžrebujeme z pomedzi všetkých zdieľajúcich, buďte pripravení s nájdenými článkami.

Facebook.com/Zaujimavosti

Podmienky súťaže:
Každý súťažiaci sa do súťaže zapojí zdieľaním fotografie na sociálnej sieti Facebook a musí byť fanúšikom Facebook stránky Facebook.com/Zaujimavosti. Nepočítajú a zo súťaže sú vyradené všetky pokusy viacnásobne zdieľať a na svoju nástenku umiestňovať viac ako jeden zdieľaný odkaz / viac ako jednu zdieľanú fotografiu. Zo súťaže sú vyradené všetky neosobné profily vytvorené len za účelom zdieľania súťaží.

Po vyžrebovaní sa vás spýtame na minimálne 5 článkov, ktorých titulné fotografie sú v zdieľanej fotografii a pre získanie výhry je nutné odpovedať správne. Malá nápoveda k hľadaniu článkov je, že 80 percent z nich nemajú v čase vydania súťaže viac ako mesiac. Výhra bude zaslaná na výhercom poskytnutú poštovú adresu. Súťaž je určená občanom SR a výhra nie je vymáhateľná. Usporiadateľom súťaže je Zaujimavosti.net

Comments are closed.