Súťaž: vyhrajte luxusné kožené puzdrá belenty pre svoj smartphone

0
1866

Magazín pokračuje v našej tradícií zaujímavých súťaží a tentoraz prináša možnosť vyhrať veľmi zaujímavé kúsky, ručne šité kožené puzdrá na smartphony českej značky belenty. Kvalitné spracovanie materiálov a ich praktickosť potešia najmä tých, ktorým záleží na elegancii, ochrane vlastného telefónu a radi siahnu aj po niečom na dotyk peknom. Vyhrať môžete jedno z puzdier, pričom vyberať môžete z puzdier pre modely Apple iPhone 5, HTC One a Samsung Galaxy S4. Vo Vašej správe so správnou súťažnou odpoveďou preto nezabudnite uviesť, pre ktorý typ telefónu (podobná veľkosť) by ste radi získali to vaše.

belenty súťaž o púzdra na mobil

Súťažné otázky:
1.  Napíšte nám 4 značky výrobcov mobilných telefónov, pre ktoré nájdete v ponuke belenty konkrétne puzdrá. (Napríklad: Apple, Samsung…)

2.  Napíšte nám v akých dvoch farebných odtieňoch sú kožené puzdra vyhotovované (nápoveda: belenty.com)

3.  Pre ktorý výrobok nenájdete v ponuke puzdro:
a)  Smartphone
b)  Tablet
c)  Mp3 prehrávač

Správne odpovede nám posielajte do 10. Marca 2014 na adresu sutaz @ zaujimavosti.net a nezabudnite pripojiť heslo BELENTY do predmetu správy, čím zaistíte doručenie správy do žrebovateľnej schránky.

belenty obal

Podmienky súťaže
Do súťaže budú zaradené len správne odpovede s uvedenou poštovou adresou na území SR a spresnením, ktorý z troch modelov vám veľkosťou najviac vyhovuje. Do súťaže prijímame len správne odpovede od jednotlivcov, nie opakovaných emailov a pokusov viacnásobnej účasti z jedného počítača. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním maximálne 1 emailu mesačne s informáciou o nových súťažiach a zaujímavostiach na našich stránkach. Vami poskytnuté poštové adresy a mená sú po skončení súťaže a jej vyhodnotení zmazané nenávratne a nijako nie sú spracované, alebo archivované. Emailové adresy neposkytujeme za žiadnych okolností tretím stranám a odmietame predaj, či ich zdieľanie. Využívame ich maximálne na nečasté informovanie na nové súťaže a priebeh aktuálnej súťaže, pri oslovení výhercov samotných.
Výhra nie je vymáhateľná a zameniteľná za inú. Na výhry sa nevzťahuje nutnosť platby poistného a zdaňovacia povinnosť.

Vyhodnotenie
Výhercami v súťaži Belenty sa stali Mária Madžová a Peter Bognár, gratulujeme. Výhry posielame ešte tento týždeň.