Súťaž: Vyhrajte lístky na Čínsky národný cirkus v NTC Bratislava

0
2150

V marci sa v Bratislave predstaví výnimočné vystúpenie Čínskeho národného cirkusu aj s novou šou Feng Shui. V susedných Čechách je o vystúpenie veľký záujem, v Nemecku ČNC bol v rámci svojho európskeho turné mimoriadne úspešný. Predstavenie, ktoré sa uskutoční 20. marca 2013 v Aegon Aréne NTC (neďaleko bratislavského Polusu), bude nepochybne veľkým zážitkom, ktorý sa oplatí vidieť. Výnimočné akrobatické kúsky a ukážky vynikajúcej spolupráce súborov akrobatov ponúknu niečo, čo celkom bežné u nás nie je. V aktuálnej súťaži budú môcť dvaja z vás pozrieť vystúpenia osobne.

Čínsky národný cirkus - súťaž o lístky

Vyhrajte dve vstupenky a užite si Čínsky národný cirkus na vlastnej koži. Stačí nájsť správne odpovede na otázky:

  1. Kde sa bude konať vystúpenie Čínskeho národného cirkusu a o koľkej hodine začína? (nápovedou môžu byť aj oficiálne stránky www.cinsky-narodny-cirkus.sk)
  2. Uveďte aspoň jedno miesto, kde možno zakúpiť lístky na predstavenie:
  3. Úloha podľa výberu: zanechajte nám komentár k niektorému z našich článkov, ohodnoťte naše stránky na facebooku či v odoslanom emaili, alebo ešte lepšie – buďte fanúšikom našich facebookových stránok a nenechajte si ujsť naše novinky. Vítame odozvu od našich čitateľov a preto sme radi za každého nového odberateľa noviniek, za každý názor a podobne. Ak sa vám u nás páči, radi by sme to vedeli. Je na vás, ktorú možnosť si vyberiete.

Podmienky súťaže:
Správne odpovede zasielajte na adresu sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu uveďte bez úvodzoviek „CIRKUS V NTC“. Predmet je nutný, pre správne zaradenie emailu do žrebovacej schránky. Odpovede posielajte do 25. februára 23:59 hodiny. Výhrou sú dve vstupenky, uvedené aj na sprievodnej fotografii. žrebovaný je jeden výherca, ktorý získa dve vstupenky na prezentované podujatie. Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujimavosti.net, sponzorom súťaže je agentúra NoGup. Výhra nie je vymáhateľná. Len zo správnych odpovedí je žrebované a po vyžrebovaní sa ďalej podľa mená hľadá zanechaná reakcia, alebo členstvo na stránkach facebook.com/Zaujimavosti. Tretia súťažná úloha má dva dôvody. V prvom sa snažíme získať odozvu k nášmu obsahu a práci, a druhým dôvodom je snaha o zamedzenie opakovanej účasti každej rybičky v akváriu, každej tety a variácií jedného mena, pričom ide o jedného súťažiaceho. Účasťou súťaži sa súťažiaci nezaväzuje k žiadnemu nákupu, ani členstvu. Súhlasí s prijatím maximálne jedného emailu a to správy ohľadom budúcej súťaže. Po ukončení súťaže a po spustení novej súťaže sú všetky odpovede a údaje v nich znehodnotené. Odosielateľom výhry je Zaujimavosti.net, takže žiadne z údajov nie sú poskytované tretím osobám. Výhra nie je vymeniteľná za hotovosť. Ak chcete vyhrať lístky, touto súťažou nekončíme.

Vyhodnotenie súťaže:  Vzhľadom na veľký záujem o súťaž sme sa rozhodli nevenovať len dva lístky jednému výhercovi, ale spolu celkom štyri lístky. Po dva lístky tak získavajú výhercovia:  Izabela Živicová a Veronika Kondrlíková, ktorým gratulujeme a poprosíme ich o potvrdenie adresy pre odoslanie výhry.