Súťaž: Vyhrajte encyklopédiu Príroda – vyhodnotenie

8
2239

Zaujimavosti.net a IKAR vám dnes prinášajú súťaž o veľmi zaujímavú encyklopédiu Príroda. Vyhrať ju môžete už za jednu správnu odpoveď na súťažnú otázku a odpoveď na voliteľnú otázku, ktoré odošlete do redakcie a tým sa zapojíte do boja o túto výhru. Nezabudnite si pozorne prečítať aj podmienky súťaže.

Súťažná otázka: Aké vtáky nájdete v ukážke z encyklopédie na Bux.sk (nápoveda)

Voliteľná otázka: Čo hovoríte na knihu Príroda? Aký je Váš názor na obsah?

O knihe:
O tom, že dážďovky sú dôležitými recyklátormi mŕtvej vegetácie a výrobcami pôdy, ste asi vedeli. Aj o tom, že sliny pijavíc obsahujú chemikálie, ktoré zabraňujú zrážaniu krvi… a takto nás môžu vyciciavať dlho bez toho, aby sme si to všimli. Ale určite ste nevedeli o tisíckach ďalších zaujímavostí, ktoré ukrýva jedinečná encyklopédia Príroda. Vyše 5000 ilustrácií, od granitov po vinič. Od mikróbov po živočíchy. Výlet za pokladmi našej prírody vďaka Smithsonovmu múzeu, ktoré je najväčším výskumným strediskom na svete. Viac v článku.

Podmienky súťaže:
Do súťaže sú prijaté všetky správy odoslané emailom na adresu redakcia @zaujimavosti.net (bez medzery v adrese) s predmetom PRÍRODA. Predmet slúži na odlíšenie vašej účasti vo viacerých súťažiach u nás (v predmete teda ani o slovko viac ani menej). Do emailu uveďte správnu odpoveď, kontaktné údaje a meno. Voliteľná otázka je dobrovoľná a nie je podmienkou pre účasť v súťaži. Súťaže sa smie každý občan SR zúčastniť len raz. Prevádzkovateľom súťaže je Zaujimavosti.net, sponzorom Bux.sk – IKAR. Výhry nie sú vymáhateľné. Súťaž trvá do 05. decembra 2011 do 23:59. Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas so spracovaním osobných údajov (použitie adresy pre odoslanie výhry a použitie adresy čisto pre oblasť súťaženia o výhry na stránkach Zaujimavosti.net).

Vyhodnotenie súťaže:
Vážení čitatelia. Zo všetkých prijatých odpovedí sme vylosovali výhercu Michala z okresu Žilina. Celkovo k nám po spočítaní dorazilo 99 percent správnych odpovedí. Opäť sme narazili na pokusy, kedy jeden súťažiaci posielal odpovede s variáciami tvarov mien a s rovnakou adresou. Celkovo prevažná časť odpovedí prichádzala z východného Slovenska a najviac sa súťaže zúčastňovali ženy. Gratulujeme výhercovi a veríme, že ho poteší táto prekrásna kniha pod stromčekom. So súhlasom výhercu môžeme nahliadnuť do vnútra knihy a priniesť vám pohľad na to, ako vyzerá zvnútra. Už onedlho sa stretneme aj pri ďalšej súťaži.Už teraz máme v plánoch ďalšie súťaže.

Comments are closed.