Súťaž o jedinečného sprievodcu Západné Slovensko!

0
1794

Súťaž, Západné SlovenskoNajkrajšie výlety. Príbehy, povesti a história. Ubytovanie a dôležité kontakty. Sériu Slovensko krížom-krážom uzatvorilo Západné Slovensko, ktoré vychádza v týchto dňoch. Takmer 300-stranový sprievodca prináša podrobné informácie, oboznamuje s touto nádhernou krajinou v srdci Európy a vďaka Zaujimavosti.net a internetovému kníhkupectvu BUX.sk môžu dvaja z vás túto knihu vyhrať.

Od Bratislavy cez Nitru, Piešťany, Malé Karpaty až po Bojnice, Strážovské vrchy a späť k Štúrovu. Snahou autorov bolo nielen predstaviť najznámejšie a najnavštevovanejšie miesta, ale previesť návštevníkov aj lokalitami, o ktorých sa vie menej a kam veľa turistov nezavíta, no napriek tomu – alebo možno práve preto – nie sú o nič menej zaujímavé.

Sprievodca Západné Slovensko zahŕňa Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky a Trnavský kraj, ktoré sú doplnené o Hornú Nitru s Prievidzou a Handlovou. Opis každej oblasti dopĺňa mapa a nechýbajú ani praktické informácie o ubytovacích a parkovacích možnostiach, otváracích hodinách pamiatok a pod.

Nechýba kapitola Praktické informácie o cenách, doprave či odporúčaných zaujímavostiach danej lokality. Autori nezabudli na odporúčané autotrasy a čitatelia určite ocenia aj tipy na výlety pre milovníkov pešej turistiky či cykloturistiky, ktorým je venovaná záverečná kapitola knihy. Kniha vás zavedie na najvyšší vrchol Strážovských vrchov, prejdete si hrebeňovku Vtáčnika, zabicyklujete si po Moravskej a Kopaničiarskej cyklotrase a pozriete si majestátnu Veľkú Javorinu s krásnymi výhľadmi.

V trojzväzkovej edícii Slovensko krížom-krážom už vyšlo Východné Slovensko a Stredné Slovensko. Západné Slovensko uzatvára cyklus tejto jedinečnej edície.

Súťažná otázka: Do koľkých dní odošle BUX.sk knihu, ktorá je na sklade?
(Pomôcka: odpoveď nájdete pri detaile knihy Západné Slovensko)

Podmienky súťaže
Správne odpovede posielajte emailom na adresu  sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu dajte heslo SLOVENSKO. Každý sa môže súťaže zúčastniť len raz. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo zamietnuť duplicitné odpovede a odpovede písané stále na rovnaké údaje a rôzne kombinácie osobných údajov. Súťaž končí 15. augusta o 23:59 hodine. Z pomedzi všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme dvoch so správnou odpoveďou, ktorí získajú jednu zo spomínaných hodnotných knižiek. Výhra nie je vymáhateľná a pre účasť v súťaži je nutné odoslať email, nie odpovede vpisovať do formulárov na tejto stránke. Účasťou v súťaži súhlasíte stým, aby sme Vám poslali informáciu o ďalšej konanej súťaži na stránkach Zaujimavosti.net o vecné ceny.

Vyhodnotenie: Výherkyňami, ktoré splnili podmienky a boli dneš vyžrebované v našej redakcii sa stali súťažiace Čaplivá Barbora a Novomeská Darina. Obom gratulujeme a Vám ostatným už čoskoro poprajeme veľa šťastia v ďalších pripravovaných súťažiach.