Súťaž o detské počítačové hry: Vyhrajte 3 zábavné hry za 3 otázky

0
2411

Deti a počítače k sebe dnes patria oveľa viac, ako v minulosti. Počítače, hoci by sme našli mnohých odporcov medzi konzervatívcami, sa dnes podieľajú na vzdelávaní každej generácie. Hry pre najmenších nie sú ničím neobvyklým. Nehrajú ich pritom len deti, ale aj ich starší súrodenci, či aj rodičia. Pokiaľ sú bez akéhokoľvek násilia, pomáhajú rozvíjať logické myslenie, uvažovanie a vôbec motivujú malú hlavičku premýšľať a predpovedať, dá sa hovoriť o silnom pomocníkovi pri výchove. Povedali sme si, že pre najmenších je veľké množstvo software a hier, no nič sme si z toho ešte nepredstavili. V našej najnovšej súťaži budete mať možnosť vyhrať niektorú z troch cien.

Súťaž o hry pre deti

Vyhrajte jednu z troch cien za tri jednoduché otázky
Staňte sa výhercom jednej z troch hier v súťaži. Zabojujte o niektorú z nich odpoveďou na všetky z troch položených otázok nižšie. Správne odpovede nájdete do pár sekúnd, stačí mať len dobrý postreh a rýchlu myšku.

1. otázka: 15. marca bolo vydané pokračovanie počítačovej hry Svet poníkov. Koľko herných režimov hra svojim hráčom ponúka? (nápoveda)
A) 1 režim B) 6 režimov C) 9 režimov

2. otázka: Koľko herných balíčkov existuje v ponuke Gameexpres.sk ako Detský balíček troch hier v jednom balení, vhodné pre predškolákov? (nápoveda)
A) 4 balíčky B) 11 balíčkov C) 2 balíčky a jeden bicykel

3. otázka: Ktoré z týchto hier neboli nikdy sfilmované? Na to zrejme ani nebude potrebný Google 🙂
A) Super Mario a Mortal Kombat B) Hitman a Max Payne C) Tetris a Pinball

Podmienky súťaže:
Správne odpovede nám posielajte na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu nezabudnite napísať bez úvodzoviek heslo „DETSKE HRY“. Systém tak odlíši túto súťaž od iných. Súťaž prebieha do 3. apríla 2013 23:59 hodiny. Do súťaže sú zaradené len emailom odoslané správne odpovede spolu s telefonickým kontaktom, prípadne len adresou. Tieto osobné údaje nie sú poskytované tretím stranám a slúžia výhradne pre účely zaslania výhry, prípadne spätný kontakt pre overenie. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo zamietnuť odpoveď v prípade oprávnených pochybností splnenia podmienok súťaže. Každému súťažiacemu je umožnené zúčastniť sa súťaže len raz. Výhra nie je vymáhateľná, ani zameniteľná za inú, nepodlieha zdaneniu a ani platbe zdravotného poistenia.

Vyhodnotenie:
Vyžrebovanými a oslovenými výhercami sa stali Mária Šabíková, Katarína Čerňanová a Ing. Jaroslav Vetrík. Gratulujeme.