Detská maliarska súťaž: Vyhrajte za kresbičku ceny od Bupi a Ikar

0
3093

Máte doma malé talenty? Ukážte nám ich a môžete vyhrať niekoľko zaujímavých cien v našej maliarskej súťaži pre najmenších. V rámci našej veľkej jesennej ankety spúšťame aj sprivodnú akciu pre všetkých malých maliarov od nula do 12 rokov. Leto sa už blíži ku koncu, no určite mnohé deťúrence cez prázdniny zažili rôzne zážitky pri mori, na horách, či na prázdninách. Aj preto sa súťažná úloha a maliarska téma bude týkať práve cestovania a dovoleniek. Ceny pre výhercov prinášajú hlavní partneri Detská kozmetika BUPI a IKAR s online predajňou kníh BUX.sk

Detská maliarska súťaž

Súťažná úloha a maliarsky námet:
Úlohou detičiek bude zaslať nám kresbičku s tematikou „cestovanie a dovolenka“ vo formáte maximálne A4. Nezabudnite kresbičku na druhej strane podpísať autorom, celou adresou na rodiča a s vekom dieťaťa.  Kresbičky budú umiestnené na našom Facebooku. V decembri budú kresbičky vyhodnotené a ocenené špeciálnymi detskými cenami.

Zoznam cien:
1. cena:  Balíček detskej kozmetiky BUPI
+ knižka pre deti Bystrá hlavička: DINOSAURY
+ počítačová hra pre deti od Gameexpres.sk

2. cena: Balíček detskej kozmetiky BUPI
+ knižka pre deti NAUČ SA KRESLIŤ ZVIERATKÁ A POSTAVIČKY

3. cena: Balíček detskej kozmetiky BUPI
+ knižka pre deti NAUČ SA KRESLIŤ

Podmienky súťaže:
Svoje súťažné kresbičky nám rodičia detí môžu posielať dvoma spôsobmi. Buď naskenované emailom a ako *.JPG súbor poslané na adresu detskimaliari @ zaujimavosti.net, alebo poštou celé originály na adresu nášho P.O.BOXu, ktorého adresu spresníme v priebehu októbra a novembra 2013. Nezabudnite pripojiť adresu na rodiča, meno autora a jeho vek. V jednej obálke s detskou kresbou je možné zaslať aj odpovede na výhernú anketu, ktorá sa koná súčasne s touto súťažou. Podrobnejšie podmienky je možné získať v prílohe. Priebežne sledujte nové a nové príspevky aj na našom Facebooku. Podrobné podmienky si môžete stiahnuť v prílohe PDF.

Partneri súťaže:

Online predaj kníh BUX.skDetská kozmetika BUPI