Dara Rollins mala nehodu pri ktorej zomrel človek (†63)

1
4429

Známa slovenská detská hviezda, speváčka a porotkyňa Superstar a Česko Slovensko hľadá superstar Dara Rollins mala nehodu. V Šáreckém údolí v Prahe zrazila rybára na mopede, ktorý sa vracal z rybačky na Vltave. Darina od tohto momentu nekomunikuje s nikým, neodpovedá priateľom, a jediné vyhlásenie podala prostredníctvom svojej manažérky pre TV Joj. Dara touto nehodou prilákala neobyčajný záujem médií a lovcov senzácií. Diskusie k článkom, kde sa Dara spomína najmä v Českej republike sa vyjadrujú obzvlášť vulgárne na adresu oboch, aj Dary aj obete – motocyklistu (†63).  Reakcie sa delia na dva tábory, tí čo sa vyjadrujú v zmysle šialených jázd celebrít a Darinej jednoznačnej viny a tých, ktorý prikladajú dôležitosť aj faktom.

Pravdou je, že ak z policajného vyšetrovania bude Dara vyhlásená za nevinnú, zmení to jej život, pre veľkú časť verejnosti bude vinná, najmä pre českú časť verejnosti, bude aj tak vinníkom nehody a keby sa ju podarilo usvedčiť, ešte len vzplanie nenávisť všetkých komentátorov k jej osobe a pridajú sa ďalší. Problém však je ten, že rýchlosť v tomto prípade nehrala rolu. ABS vozidla nemusí zanechať brzdnú stopu, takže ťažko môžeme Daru obviňovať že do motocyklistu tvrdo vrazila a ani nebrzdila. Podľa prvých správ v médiách podložených na svedectve a polícií vraj motocyklista obchádzal nerovnosť na vozovke a obiehal aj cyklistu. 63 ročný rybár na mopede vošiel do cesty, inak veľmi úzkej cesty Dare Rollins… Nemôžeme robiť svoje závery, keďže vyšetrovanie nie je uzavreté. Jasné už však dnes je to, že Dara je obeťou médií a bulváru, ktoré jej to nedarujú či je vinná, alebo nie.

Pre priblíženie miesta nehody vám ponúkame náhľad na miesto nehody smerom od Vltavy a smerom na Vltavu. Pomocou Google Maps tak máte možnosť byť priamo na mieste nešťastia a sami posúdiť viditeľnosť na tejto ceste.

Pre ilustráciu názorov si dovolíme stránku z nášho „obľúbeného“ českého denníka Blesk o ktorom je známe, že tak veľmi „miluje“ Slovensko…

Komentáre Dara Rollins
photo: blesk.cz

Comments are closed.