Konšpiračná teória: Za Smolenskú haváriu môže tajná služba

1
1209

Havária lietadla v SmolenskuPo zhliadnutí videa, ktoré sa objavilo hneď po páde, v prvých hodinách spravodajstiev po celom svete, asi len málo komu napadlo, aby video spomalil a otitulkoval svojimi zisteniami. Na youtube sa však našiel nadšenec, ktorý ten prvý záber spomalil, detaily rozobral a objavil niečo, čo nepochybne nenechá chladným nikoho v Poľsku, a vlastne nikde na svete. Podľa tohto videa, ktoré tiež dalo vzniknúť novej konšpiračnej teórii je tu niekoľko detailov, ktoré stoja za pozornosť:

Po páde lietadla tam totiž niekto bol ešte pred človekom, čo dorazil a natáčal tento videozáber na mobil. Niekto, čo sa postaral, aby nebol žiaden svedok, preživší. Na videozáberoch počuť výstrely, smiech, vidieť postavy, ktoré pred tým nikto nevidel, ale v spomalených záberoch ide o jasne viditeľné tmavé siluety. Vynára sa množstvo otázok. Kto sa pohybuje na videozáberoch? Kto sú tie postavy? Prečo počuť výstrely zo zbrane niekde, kde sa nemá čo strieľať ale zachraňovať? Prečo kameraman nešiel pomôcť prípadným preživším? Strach z výbuchu a alebo strach o život? Celého vyšetrovania sa ujal Putin, ten, ktorého mnohí pokladajú za samovládcu skrytej vlády, riadiacej všetko v Rusku. Zastrelili posledných, čo prežili, a potom telá upravili, aby nebolo strelné rany poznať? Prečo vlastne trvalo dovezenie tiel tak dlho?

Chcel zničiť vládnych predstaviteľov proamerického smeru takto zložitým plánom? Alebo je skrátka len Katyň prekliata a majú s tým niečo spoločné duchovia obetí z 2. Svetovej vojny? To sú otázky z rôznych médií a diskusií. Na svete sa objavuje mnoho hypotéz, dohadov, ale toto video medzi ne, zdá sa, doplaví obrovské množstvo ďalších otáznikov, ktorú budú môcť súvisieť s reálnym skutočným dôkazom. Kto to môže byť, že sa tam pohybuje, dokonca tri zreteľne viditeľné postavy.

Ide o podvrh alebo nie? Niektoré média tvrdia, že áno, iné nie. Nevedno čomu veriť, preto len otázniky, žiadne výkričníky aj u nás…

Video:

1 komentár

  1. Vydeo vytvorila tá istá Globálna mafie degenerantov, ktorá začala ohováračskú kampaň na rozoštvanie Čechov a Slovákov lžou napríklad zabili nám Štefánika. Po tom, ako takáto „zhovadiloá lož“ slavila úspech u ľudí s nižším IQ a vzdelaní, Hitler nnadobudol Čechov a Maďari otrhli úspešne 1/3 územia Slovenska.

    Ukázalo sa že šírením ohovárančských somarín medzi Slovanské zbabelé národy dokáže viac a je efektívnejšie ako zbrane.

    Pri druhom rozvrátení Československa Medzinárodná mafia degenerantov použila tú istú lož/ Rozšírila, že Česi nám zabili Dubčeka. Zoženštilí idioti sú úrodná pôda a tak sa táto lož ujala. Opäť sa podarilo vytvoriť obrany neschopný celok „Slovensko“ a čaká sa na príležitosť, kedy dôjde k zmene hraníc.

    Globálna mafia degenerantov potrebovala prikŕmiť nenávisť medzi dvomi Slovanskými národmi Polskom – Ruskom. Zhovadilá lož(napr. video) ako je toto je práca tajnej služby Globálnej mafie degenerantov. takéto video o tom ako na zemi dorážajú Rusy Poliakov vám dnes nakrúti aj 12-ročný puberťák!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ