Vraj atraktívna Iona Sapangenberg je ako presýpacie hodiny

0
1692

V posledných troch dňoch sú médiá a všeobecne tematické fóra plní názorov na modelku menom Iona Sapangenberg. My by sme ju vlastne ťažko nazvali modelkou, skôr je človekom s postihnutím, ktoré žiaľ vo svete módy zaznamenalo úspech. Šialené nepísané pravidlá modelingu nútia mnohé dievčatá drasticky chudnúť, a pri pohľade na Ioanu dokonca existuje niekľko názorov, že by dievčatá túžili mať takúto postavu. Tak to snáď nie!?!

Ioana sa stala známa najmä tým, že v páse má len niečo okolo 50 cm. Doslova ľudské presýpacie hodiny robia z tejto rumunskej modelky obletovanú hviezdu. Takáto postava je pre bežného Slováka šialená a skôr odpudzujúca, ako atraktívna. Po pravde sa divíme, ako úspešná žena s vážnym ochorením je. Ako sama Ioana pre viacero médií a agentúr upresnila, nie je to dôsledok jej chudnutia, ale skrátka prírody. 30 ročná Ioana dnes žije v Nemecku, kde sa naozaj venuje modelingu. Je to však skôr príležitostný modeling, ktorý vznikol až na základe toho, ako nadšený bol jej priateľ a neskôr manžel z jej postavy a taktiež aj okolie. Aj vy ste tak nadšení z jej krásnej postavy?

Nadšenie pomýlenej verejnosti, ktorej sa toto páči, by nemuselo byť príliš dobrou motiváciou pre mladé dievčatá, ktoré už postrehli úspech Ioany a jej postavy.

Viac fotografií v Googli