Tatranské kultúrne leto vyvrcholí cez víkend

0
1878

Poslednými 5 programami v posledný augustový víkend vyvrcholí seriál 42 podujatí tohoročného Tatranského kultúrneho leta.

 

V piatok a sobotu večer si môžete pozrieť premietania Tatranského letného kina.

V sobotu 29.8.2015 o 15:00 hod. v altánku v parku Tatranská Lomnica a o 17:30 hod. v areáli Kúpeľov Nový Smokovec bude koncertovať FOLK BAND OREGON z Košíc.

Záver TKL sa uskutoční v nedeľu 30. augusta 2015 v mestskom parku v Tatranskej Lomnici.

Jeho súčasťou je i populárne benefičné podujatie Tatranská letná dražba. Za veľmi výhodnú cenu si budete môcť kúpiť niektoré z 55 atraktívnych produktov, pričom výťažok bude okamžite poskytnutý na dobročinné účely.

Ďalším veľkým ťahákom programu je skupina THE BACKWARDS. Výnimočný hudobný zážitok Vás prevedie jednotlivými obdobiami legendárnej štvorice Beatles. Budete počuť všetky najznámejšie pesničky a samozrejme aj veľké „beatles“ hity.
Naštudovanie jednotlivých skladieb v podaní The Backwards je natoľko originálne, že budete mať pocit, že ste na koncerte legendárnej štvorky v období 60-tych rokov.
Táto formácia bola vo svete ocenená množstvom cien. Od kapely s najlepším zvukom, najlepším image-om až, po kapelu s najlepšou interpretáciou hitov The Beatles na svete !. K úspechom im gratulovala aj sestra Georga Harrisonna, ktorá povedala, že po viac ako 30 rokoch konečne počula pravý zvuk Beatles. S podobnými gratuláciami sa hudobníci stretli aj pri vyjadreniach rodiny Paula McCartneyho nedávno v Liverpoole. Hudobná skupina The Backwards patrí medzi najžiadanejšie kapely na svete, ktoré interpretujú hudbu beatles-obdobia. Väčšinu času trávia koncertovaním v zahraničí. Každé pravidlo však má aj svoju výnimku. Túto výnimočnú kapelu oslovila idea dobročinnosti Tatranskej letnej dražby v rámci Záveru TKL a vďaka tomu všetci návštevníci Vysokých Tatier i domáci obyvatelia budú mať možnosť vychutnať si  nevšedný hudobný zážitok, ktorý vás vráti do obdobia 60-tych rokov.

 

Program celého dňa a podrobný zoznam produktov do dražby si stiahnite zo stránky vysoketatry.sk