Nová česká popdiva Nicky Tučková v šialenom videoklipe Rich Boy boduje

0
1912

Nicky Tučková z PrahyČeská republika má novú popdivu. Áno, asi každý sa diví, či to mladá Nicky so skladbou Rich Boy myslí vážne, alebo ide o recesiu. Hviezdou sa stala doslova cez noc, ako to už v poslednej dobe býva. Na prvý pohľad tupá blondína hrá pipenku, ktorá dbá na svoj vzhľad a má rada peniaze. No nám sa zdá, že nie je až tak tupá a vďaka svojej odvahe má našliapnuté k úspechu.

S najväčšou pravdepodobnosťou ide naozaj o recesiu, dokonca tak dobre spravenú, že mnohí uvažujú aj nad reálnosťou tohto speváckeho výkonu. Videoklip totiž obsahuje nie až tak zlú hudbu (teda aspoň nejde o hudobný fail vybrnkávaný amatérom na gitare zaznamenanej na mobil) a ide o strih, v ktorom nie je žiaden výraznejší prvok, z ktorého by bolo možné cítiť pokus o vystrelenie z ľudí. Niekoľko strihov medzi rôznymi miestami je sprevádzaných neprestajným spevom mladej blondíny, ktorá so „školskou“ angličtinou spieva skladbu o tom, ako veľmi túži mať bohatého chlapca, pretože sama má rada peniaze a má rada aj všeličo iné.

Brutálny text
Na pochopenie textu vám stačí základná angličtina. Stačí sa započúvať a prekladať si automaticky, čo počujete. Výsledok? Samozrejme, že ide o recesiu. Takýto text nemôže myslieť vážne nikto. Prikrášľovania spevu rôznymi kúskami a pokusmi o výšky vyvolávajú zimomriavky, no nie je to nič oproti pocitu, ktorý skladba zanecháva po vypočutí celej skladby aj trikrát po sebe pri počúvaní s plnou hlasitosťou. Na niečo také naozaj treba odvahu. Ľudí však jej spev zaujal. Dokonca si ho vedia predstaviť viacerí ako zvonenie na mobil… Skúsime, čo povie okolie a ľudia okolo, keď zazvoní tento hudobný počin ako zvoniaci tón?

Viete o niečom podobnom na Slovensku? Dajte nám vedieť.