Milla Jovovich čaká bábo, ďalší Resident Evil sa teda odkladá

0
1690

Hneď dve prekvapivé správy prezradila Milla Jovovich na svojich sociálnych sieťach, kde sama aktívne prispieva a udržuje svojich fanúšikov naladených na všetko okolo nej. Obe sú zaujímavé najmä pre tých, pre ktorých je Milla obľúbenou herečkou, preslávenou určite najmä úlohou Leeloo v 5 Elemente, z celej série Resident Evil, z hlavnej úlohy z filmu Johanka z Arku alebo z Návratu do modrej lagúny.

Posledný Resident Evil
Mala by odletieť do Kapského mesta, aby sa pustila do nakrúcania ďalšieho Resident Evil, podľa názvu zrejme už naozaj posledného. Film s názvom Resident Evil: The Final Chapter je vlastne predurčený, aby priniesol riešenie celej sérií a definitívny koniec. Síce ešte nevedno ako to bude Milla stíhať, pretože zároveň oznamuje aj druhú novinku, ktorá zrejme naruší plány viac ako sa očakávalo.

Čoskoro znova čerstvo mamičkou
Milla a jej manžel Paul vlastne spoločne oznámili, že čakajú ďalšie bábo a keďže ako píše, nedá sa skombinovať tehotenské bruško a zabíjanie zombie v akčnom filme, takže film bude musieť počkať. Ako sama píše, aby bol RE naozaj dobrý so všetkým, čo k nemu patrí, bude nutné si počkať na nakrúcanie až o rok, kedy dúfa, že na nakrúcanie príde aj s malým prírastkom. Z podobných správ nie sú veľmi nadšení filmári, ktorí musia nákladnú prípravu odložiť, no nejde len o finančnú, ale aj personálnu a zmluvnú komplikáciu. V konečnom dôsledku je dôležitejší malý mrňús, ako dátum vydania očakávaného filmu.