Marilyn Manson a Johnny Depp spečatili dlhoročné priateľstvo duetom

0
2079

Burlivák Marilyn Manson je vskutku podivný zjav, ktorý sa už roky drží na výslní šoubiznisu a mediálneho záujmu. Hoci jeho popularita a úspešnosť rapídne klesá, stále si ide svojou cestou. Kontroverzný spevák nielen výzorom ale i tvorbou nenecháva okolie chladným. Mnohým je z neho zle, iní ho nenávidia a ďalší nesmierne milujú a obdivujú. A práve možno táto jeho schopnosť ho stále drží tam, kde je.

Väčšina určite vie, že jeho hudba, texty a klipy sa zaoberajú náboženstvom, cirkvou, smrťou, drogami, násilím a inými témami, ktoré odkrývajú pokrivkávajúcu morálku konzumnej spoločnosti našej doby. To, čo už ale mnohí nevedia je fakt, že medzi jeho blízkymi kamarátmi a obdivovateľmi sú i známe tváre.

Na jeho novom albume sa podieľali hneď dvaja prominentní hollywwoodski herci a jeho blízki priatelia a to Shia LaBeouf a Johnny Depp. Mladý herec u nás známy najmä vďaka sérii filmov Transformers, Shia LaBeouf, bol režisérom krátkeho promo videa posledného albumu speváka a jeho skupiny pod názvom Born Villian. Video je plné podivných obrazov, násilia a sexuálnych narážok – ako je už Mansonovým dobrým zvykom.

Johny Depp si zase so svojim dlhoročným kamarátom zaspieval duet v jednej z piesní a to cover verzii hitu Carly Simon You’re So Vain.