Mamading, nový trend v kluboch na Mallorce – sex za drink

0
2738

Mamading, vychádzajúci zo španielskeho slova Mamada (niečo v zmysle mládeži neprístupného pohrávania sa), je nový trend, ktorý sa má v konkrétnych malorských kluboch praktizovať už nejaký ten čas. Ide o miesta plné zábavy a hudby, ktoré sa korenenými hrami prístupnými len klientele s prísne stráženým vekom už pri vstupe, snažia rozprúdiť zábavu ešte viac. Pravidlá takýchto hier sú veľmi jednoduché. Pokiaľ si súťažná disciplína vystačí s jednoduchými úlohami, ako orálne potešenie mužov v podniku, chce to stihnúť za stanovený čas „ochutnať“ viac, než súperka. Tá, ktorá dosiahne viac, vyhráva drink, či fľašu alkoholu. Azda netreba ani pripomínať, že sa do súťaží veľmi radi zapájajú mladé dievčatá, ktoré posilnené alkoholom v nočných hodinách už nemajú toľko zábran.

Mamading preslávil prípad mladej Britky
Nedávny prípad 24 ročnej atraktívnej Britky, ktorá uspokojila ústami 20 cudzích mužov, vyvolal nie len že rozruch v jej domovine, zruinoval jej život a prišla aj o priateľa, zároveň video z tejto akcie, ktoré na web uniklo, umožnilo vypustenie tejto zábavy na verejnosť. Konkrétne video malo vzniknúť v stredisku Magaluf v nemenovanom nočnom podniku. Za povzbudzovania DJ-a súperila o fľašu alkoholu Cava zrejme s iným dievčaťom. Na videu je následne počuť aj jeho gratulácia, keď dievča splní úlohu a vyhrá. Prechádza pritom od jedného k druhému a to vo veľmi krátkom čase.

Mamading na Magalufe

Problém minulosťou?
O nebezpečnosti podobných hier, prenosu chorôb, infekcií a ďaľších problémov azda nemusíme ani písať. Riskantné je to pritom aj pre mužov, keďže jedno dievča vie od predchodcu preniesť veľmi rýchlo všetky problémy aj na ostatných nasledovných. V súčasnosti sa v médiách objavujú aj správy o tom, že polícia bližšie prešetruje takéto aktivity v kluboch na Mallorce. Bežné sú súťaže v pití alkoholu cez slamku, rôzne hry so sexuálnym podtónom. V prípade mamadingu však ide o razantné zdvihnutie latky.

Informácie uviedol aj britský MIRROR