Lourdes chodí na hodiny spevu – dočkáme sa duetu s mamou Madonnou?

0
1365

Lourdes je najstaršie zo štyroch Madonniných detí. Lourdes Maria Ciccone Leon sa narodila 14.10. 1996. Jej otcom je bývalý fitness tréner speváčky. Dcérka sa im narodila po takmer dvojročnej známosti. Krátko po pôrode sa však pár rozišiel, no zostali blízkymi priateľmi.

Lola, ako ju mama volá, je už od útleho detstva sledovaná médiami celého sveta. Zdá sa však, že na život po boku slávnej matky si už zvykla. Svoju mamu sprevádzala na mnohých akciách a čím je staršia, vidieť ich spolu čoraz viac aj na večierkoch, premiérach i červených kobercoch. Madonna s dcérou spolupracovala aj počas turné Sticky & Sweet, kde ju v Izraeli sprevádzala na klavíri. V roku 2009 vystúpila aj v klipe k singlu Celebration. Minulý rok spolu založili módnu značku pre mladé slečny pod názvom Material girl. Okrem iného sa povráva, že si malú rolu strihla aj v Madonninom celovečernom filme W.E.

Tento rok prenikli na internet správy, že Madonna s dcérou naspievali demo k piesni It’s so cool. Pôvodná verzia piesne pochádza ešte z roku 2002 no na žiadnom albume sa neobjavila. Skladbu po mnohých prerábkach použila speváčka ako bonusový track k digitálnemu albumu najväčších hitov Ceblebration z roku 2009. Či duet naozaj existuje sa zatiaľ nevie.

Či sa v budúcnosti dočkáme spoločného duetu Lourdes a Madonny zostáva nateraz prekvapením. Pravda je taká, že Lola navštevuje v New Yorku hodiny spevu. Je teda možné, že si Madonna vychováva svoju nástupkyňu.