Jaro Žídek, Spievanka so Zahrajkom a zápis do Guinessovej knihy

0
1055

Dnes v obchodnom dome Avion v Bratislave poobede prebiehala zaujímavá akcia pre deti. Traja šéfkuchári Jaroslav Žídek, Igor Čechy a Marián Filo sa pokúsili o zápis do Guinessovej knihy rekordov postavením najväčšieho komína z palaciniek. Na nový zápis do Guinessovky stačilo 628 palaciniek a to, či sa zápis podarí uvidíme až na Mikuláša – 6. decembra 2011. Okrem šefkuchárov sa tu však objavili dve hviezdy, ktoré sú hviezdami pre najmenších, dvojica kresťanských spevákov, ktorú mnohí poznajú ako Spievanku a Zahrajka zo Spievankova.

Zahrajko a Spievanka

Ich šou sprevádzali v úvode menšie problémy so zvukom, jednu skladbu opakovali dokonca tri krát aby ju mal aj živý vstup v STV. Pripravili zaujímavý program pre deti, pesničky a ďalšiu zábavu.

Celkom zaujímavé bolo sledovať celkom iný druh tlačenky, ako sme asi bežne zvyknutí. Keď dve mamičky pochopili, že dieťa bude v televízií, každý svoje dieťa drsným príkazom vyslali tvrdo sa postaviť k ostatným spievajúcim. Aj také môžu byť televízne začiatky… Celá akcia prebiehala pod nadáciou Hodina deťom, čomu nenapovedala len prítomnosť dvoch veľkých maskotov, ale aj rôzna reklama v okolí a zbierka pre deti. Prítomné boli televízie TV Ružinov, TA3, Markíza aj STV. Ďakujeme za postrehy čitateľovi Tomášovi.

Niektoré skladby boli naozaj len pre najmenších…

Jaro Žídek, Spievanka, Zahrajko a zápis do Guinessovej knihy
Jaro Žídek, Spievanka, Zahrajko a zápis do Guinessovej knihy
Video a foto: Tomáš SM. Viac fotografií nájdete na našom Facebooku: facebook.com/Zaujimavosti

ZANECHAŤ ODPOVEĎ